Відгуки та розповіді про готелі Кіото

Розповіді туристів про Кіото додати розповідь
Жити тут не обов'язково, але зайдіть подивитися букети
Рецепт першокласної та дорогої японської п'ятірки: 1) береш 3-зірковий готель і збільшуєш площу номера на 1 кв. м. 2) площа санвузла – на 0.5 кв. метри 3) гарний вигляд з вікна бажаний, але не обов'язковий 4) драматично підвищуєш ціну та якість сніданків Готово!
 •  12 років тому
Японія, день 3: 20 страв на швидкості 270 км/год, японські лазні та шабу-шабу!
Сьогодні все почалося з не дуже вдалого ранку, яке було після дуже вдалого вечора. Снідали швидко, збиралися швидко, в автобусі намагалися спати. Дивилися цікавий готель.
 •  12 років тому
Злегка закатана 3-ка, розташована в центрі
Як і скрізь у Японії, готель не дивує та не розчаровує. Karasuma Hotel добре розташований неподалік транспортної розв'язки, і не дуже далеко від славного кварталу Gion. Дуже маленький санвузол, у ньому навіть дві близькі людини не розійдуться.
 •  12 років тому
Японія, день 2. Золотий павільйон, храм чистої води Кіомідзудера, сад філософських каменів
Після двох пляшок саке сьогодні ввечері пам'ять не те що не затуманилася, а навіть загострилася і розширилася. Отже, другий день у Японії (див. попередній відгук), все ще Кіото, але вражень набагато більше!
 •  12 років тому
Відмінний середнячок
Всі готелі Кіото не містить ознак розкоші. 3-зірки не дуже відрізняються від 5-ти зірок. У п'ятірці може стояти великий букет живих квітів у холі, і буде гарний вид на місто.
 •  12 років тому
Японія, день 1. Парк оленів, храм Тодайдзі, святилище Касуга Тайся
Вилітаю з Києва, погода — замети (див. фото). У Осаці сніг, але земля суха. Виявляється, для Японії сніг взагалі рідкість. Аеропорт дуже симпатичний, побудований у вигляді довгого скляного пагорба.
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Кіото