Відгуки та розповіді про готелі Токіо

Розповіді туристів про Токіо додати розповідь
Гарний готель із сервісом на 10+!
Готель добре розташований, в районі Гінза, навпроти імператорського парку. Звідси дуже зручно діставатися всіх туристичних місць, а ввечері просто приємно пройтися по району.
 •  6 років тому
Дуже гарний готель! Раджу всім, хто хоче відвідати Японію і жити в комфортних умовах.
Готель дуже сподобався. Чисто, прибирають якісно, ​ ​ рушники можуть міняти кожен день (на одну людину дають близько 3-х рушників! ), інемає хороший, зручні ліжка, одноразові гігієнічні набори (щітка, паста, гребінець, бритва, кремя для гоління), хороше розташування, персонал дружелюбни...
 •  8 років тому
ЯПОНИЯ ЛЮБИТ ВАШИ ПОПЫ!
Японская девушка модельной внешности с экрана телевизора спрашивает: — Когда вы запачкали руки, что вы делаете? Моете их. А чтобы хотела ваша попа? Этот рекламный ролик всколыхнул всю Японию и привнес в быт японцев понятие washlet (от англ.
 •  9 років тому
Золотий тиждень у токіо та осаці
Як епіграф: Найцікавіше в подорож це люди І так моя подорож до Японії: Перше що впало в очі скромність аеропорту в Наріто поруч із Токіо, навіть траплявся зламаний годинник.
 •  10 років тому
Дуже хороший готель. все комфортно і зручно. чисто і є все необхідне
трохи здивувала футуристична сантехніка, але в результаті розібрався.
 •  10 років тому
Тусовочний готель у тусовочному місці
Shibuya, мабуть, найбільш тусовочний район Токіо. Тут зосереджено клуби та інші розважальні заклади. Площа перед станцією Shibuya живе цілодобово. І о першій годині ночі і о 4 ранку тут повно машин і людей.
 •  12 років тому
Японія, день 6. Техніка на Акіхабарі, вживані iPhone, служниці-кафе та Tokyo Hands
В останній день основна частина групи поїхала в Хакон, долину гейзерів та озеро Асі. А три сміливці, включаючи мене, поїхали підкорювати токійські магазини техніки. Багатьом відомо, що Мекка японського електронного рітейлу - це район Акіхабара (Akihabara).
 •  12 років тому
Готель з видом на затоку
Вікна номерів виходять на затоку Райдужний міст. Дуже красиво. Мабуть, це єдине, що виділяє готель серед інших. Неподалік готелю знаходиться торговий центр Aqua City з сотнями ресторанів.
 •  12 років тому
Економ з економів
Готель складається з двох корпусів, що знаходяться за 25 метрів один від одного. Дуже економний та прагматичний готель. Розташований за 10 хвилин ходьби від 3-х станцій метро.
 •  12 років тому
Японія, день 4. Асакуса, метро, ​​неформальні райони та клуби Токіо
Вранці покрутилися біля входу до імераторського палацу (див. фото). На територію палацу пускають двічі на рік. Мені дуже сподобалося поєднання традиційного японського парку із сучасною лінією хмарочосів за ним.
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Токіо