Відгуки та розповіді про готелі Кенії

Розповіді туристів про Кенію додати розповідь
Національний парк Найробі. Кенія. Подорож Африкою 2018
За час подорожі Африкою, я побачив кілька національних парків, які виявилися не такими яскравими та цікавими Якими я їх бачив по телебаченню та в описах на туристичних сайтах.
 •  6 років тому
Перший день у Найробі, Кенія. Подорож Африкою 2018
Готель в Найробі я забронював ще у вересні минулого року з домашнього комп'ютера, хоча, можу по ходу дії замінити його після приїзду. Зазвичай бронюю готелі та викупляю квитки за три місяці до передбачуваного від'їзду в країну моєї нової подорожі.
 •  6 років тому
Зоопарк Найробі, Кенія. Подорож Африкою 2018
Незважаючи на те, що столиця Кенії Найробі мене повністю розчарувала, я все ж таки вирішив відвідати місцевий зоопарк . По карті я знав, де зоопарк, а ось на чому доїхати до нього крім таксі ніякої інформації.
 •  6 років тому
Ну що сказати, мій старий друг
«Міракль»: «Подорож Східною Африкою + відпочинок на Занзібарі» 6.9. 14 – 21.9. 14. «НУ ЩО СКАЗАТИ, МІЙ СТАРИЙ ДРУГ, в одному ми лише винні, що…», повіривши нестримній рекламі, очікуємо від відвідування природних заповідників надто багато.
 •  10 років тому
Самбуру
Визначна пам'ятка – вона і в Африці. Не дарма ООН штаб-квартиру своєї програми з навколишнього середовища (ЮНЕП) розмістило в Найробі, Кенії. Адже чорний континент відомий насамперед своєю багатою, різноманітною, неповторною природою та самобутніми народами та народностями, що населяють цю велику ...
 •  10 років тому
Під боком у крокодила
Потрібно бути справжнім авантюристом, щоб відправитися в далеку дику саванну Африки, але напевно потрібно бути ще й екстрималом, щоб жити практично просто неба в оточенні диких звірів - це вам буде забезпечено в готелі Самбуру Інтрапідс.
 •  17 років тому
Мама Кенія
Мені захотілося написати про цю подорож, Все це було для мене ніби божевілля, Летіти за тридев'ять земель - ось це братики нерви, З ранку прокинутися, очманіти, навколо лише негри.
 •  17 років тому
Показати ще »