Відгуки та розповіді про готелі Киргизії

Немає визначних пам'яток Киргизії
Розповіді туристів про Киргизію додати розповідь
ВІМ АВІА Дякую Ви бездоганні.
Так вийшло, що мені конче потрібно було потрапити до Фергани (Узбекистан). Позаріз - не те слово. Найближчий рейс виявився не туди, а до міста Ош (Киргизстан). Це відносно недалеко.
 •  8 років тому
" Довгоочікувана відпустка"
Багато чула про Іссикула, тому з чоловіком вирішили відпустку провести саме там. Довгий час проводили сидячи за інтернетом, ознайомлювалися з інформацією про місцевість та з нетерпінням чекали на відпочинок.
 •  11 років тому
На дачі у бога
дата поїздки: вересень 2008 р. На дачі у бога Перед офіційним візитом президента Дмитра Медведєва до Киргизстану на Іссик-Кулі висадився журналістський десант із Росії.
 •  16 років тому
Брудніше місця не знайти, ніж готель Солемар!
Ніколи не зупиняйтесь у цьому готелі! В інтернеті про нього написано - просто рай земний, насправді - брудні бараки з поганою їжею, пляж - брудна жижа (у рекламі звана блакитною водою!
 •  17 років тому
Відпочинок як удома
У Туреччині була вперше. Дуже сподобалось. Відпочивали в готелі Starlight Hotel, тепер це не Maksim Group, що помітно позначилося на сервісі у гірший бік. Люди, які відпочивали минулого року, розповідали про те, що і харчування та обслуговування було набагато кращим.
 •  17 років тому
Ташкумир місто прекрасне
Краще Туреччина, ніж Іссик-Куль Якщо судити з рекламних оголошеннях у газетах та електронних засобах масової інформації, то вибір у середньостатистичного казахстану, як і раніше, є досить великим.
 •  15 років тому
Показати ще »