Відгуки та розповіді про готелі Камбоджі

Розповіді туристів про Камбоджу додати розповідь
Ангкор Ват – дивовижне місце!
Побачити гарний гігантський комплекс храмів Ангкор Ват на власні очі – це незабутні враження! Візит наш із чоловіком припав на березень місяць, так що було вже досить жарко, але швидкий тук-тук, який переміщував нас від храму до храму, прохолодна вода, якою пригощав нас водій мото тук-туку, нас осту...
 •  6 років тому
Розповідь експерта з "виживання" Олега Гегельського про похід на найвищу точку Кам
Пном Ораль – це найвищий пік в Камбоджі - 1813 метрів над рівнем моря. Він розташований у східній частині гірського масиву Кравань, у провінції Кампонг Спи. Это та самая провинция,  где растут те самые пальмы,  из которых добывают тот самый,  известный на весь мир пальмовый сахар,  которому присвоен...
 •  8 років тому
3 дні в Сієм Рієп
У Камбоджу, у м. Сієм Рієп треба їхати через прикордонне місто Пой Пет, а воно розташоване приблизно на однаковій відстані від Бангкока, Паттаї та острова Ко Чанга. Тому турбюро пропонують тури з них за однаковою ціною.
 •  8 років тому
Таїланд - Камбоджа і назад. Частина 1 У пошуках занедбаного міста
Чесно сказати, якби я їхав один чи з дружиною, то маршрут був би іншим, а бюджет скромнішим. Але склад нашої групи – куди окрім мене та подружжя входили чотирирічний син та теща з подругою (нульове знання англійської + сильна боязнь закордону «радянської людини») – зобов'язував.
 •  8 років тому
Подорож до Камбоджі з Паттайї
Відпочиваючи в Паттайї, вирішила не відмовляти собі в задоволенні та їхати на 2 дні до Камбоджи з Паттайї. Екскурсію замовила через агентство Ніка Травел Паттайя у гіда Олександра, як і всі інші тури втім (буде час поділитись враженнями).
 •  9 років тому
Сіемреап - Сіануквіль - Бангкок. Вересень 2014р.
Повернувшись із Камбоджі. Хочу поділитися враженнями про цю дивовижну країну. Для когось може бути цікава моя розповідь. Почну з нашого туру, який був куплений у Москві.
 •  10 років тому
У Камбоджі ?Більше ніколи !!!
У Камбоджі? Більше ніколи...... Якщо Ви не затятий мандрівник південно-східною Азією, то вирушаючи в цю поїздку, вам слід морально і фізично підготуватися. Екскурсія з Паттаї в Камбоджу починається рано вранці.
 •  10 років тому
Тонлесап озеро, села на воді. Камбоджа
У Сіємреапі крім Ангкора, та й самого міста, є ще одна розвага - поїздка в село на воді, або, простіше кажучи - дослідження озера Тонлесап. Особисто для нашої компанії це була одна з найочікуваніших «розваг».
 •  11 років тому
Танці Асара. Камбоджа
В індуїстській міфології Апсари – прекрасні напівбогині, небесні танцівниці. Більшість ліплення у руїнах району Ангкор зображують саме цих богинь. У деяких джерелах йдеться, що саме з цих ліплення і був відновлений стародавній танець.
 •  11 років тому
Ангкор, родзинка Камбоджі
Ангкор. О, АНГКОР! …. Скільки ж про нього написано, переписано ... Зруйноване місто Ангкор-Тхом, гігантський храмовий комплекс Ангкор-Ват, храм Та Прум (Ta Prohm) у якому знімали «Лару Крофт» - це найпопулярніші місця, про які знають досвідчені мандрівники та туристи.
 •  11 років тому
Показати ще »