Відгуки та розповіді про готелі Південної Кореї

Розповіді туристів про Південну Корею додати розповідь
ПАРК КОХАННЯ І СЕКСУ JEJU LOVELAND. ПІВДЕННА КОРЕЯ
Продовжую публікувати знімки з незвичайних парків Південної Кореї. Парк Любові знаходиться на острові Чеджу, куди легко можна потрапити літаком або поромом. Вхід дозволено особам, які досягли 18 років, тому прошу дітям не показувати.
 •  6 років тому
Парк Хесінданг (Haesindang Park), або (Penis Park). Південна Корея квітень 2018
Ось уже перебуваю у Південній Кореї понад 20 днів. Сьогодні 11.04. 2018. Набралося понад 19 оповідань та фотографій. Писати чи не писати сюди і для кого? На другий день я відправився на автобусну зупинку Самчхока (Samcheok), звідки вирушив до Penis Park.
 •  6 років тому
Сеулом на червоному автобусі. Південна Корея 2018
28.03. 2018. Як завжди в новій країні, я скористався туристичним автобусом для огляду основних районів Сеула. Початкове відправлення екскурсійного автобуса знаходиться поряд із метро станція History & Culture Park.
 •  6 років тому
Сеул, Корея. Нове знайомство з новою країною
Ще перебуваючи в Африці, я прийняв рішення, що після чорного материка, вирушу до громадянської країни. Вибрав Південну Корею. Чому цю країну? Трохи втомився від європейського накату на нашу Росію.
 •  6 років тому
Південна Корея
Південна Корея належить до країн з надзвичайно цікавим географічним розташуванням, розташована на невеликому півострові, з усіх боків оточеному водою. Держава виникла на території повоєнного впливу Сполучених Штатів, і краще за розвиток від свого північного сусіда.
 •  8 років тому
КРАЇНА В КРОСІВКАХ або що таке справжній Gangnam Style
З далеких мандрівок повернувшись Людина припускає, а Бог має в своєму розпорядженні… Укотре ця прописна істина «спрацювала» на сто відсотків: замість запланованої невеликої відпустки я на два місяці поринув не просто в іншу культуру, а, в прямому розумінні, в іншу реальність.
 •  8 років тому
Гора Намсан та Сеульська вежа «N»
Сеул - величезне місто з населенням близько 14 мільйонів людей, що розкинулося по обидва береги річки Ханган і упирається в схили навколишніх гір. У самому центрі цього мегаполісу розташована гора Намсан, верхня точка якої височить над містом на 200 метрів, і саме тут є чудові можливості для огляду ...
 •  10 років тому
У ченці на 3 дні.
На годиннику 4:30 ранку, з вулиці долинає дзвін, повторюючись знову і знову. . . Я швидко одягаюсь і виходжу на вулицю. У головному храмі монастиря Вольчжонса вже розпочалася ранкова молитва.
 •  10 років тому
По Південній Крореї автобусом. Сеул, острів Джеджу. День і ніч.
Початок подорожі у Владивостоці. Відразу скажу, що я їздив безкоштовно. Вважатимемо, що поїздку я виграв, ну, чи краще заслужив. Зустріч із групою була у міжнародному терміналі аеропорту «Владивосток», який окрім диких цін на чай та плюшки, вразив мене обдертим лінолеумом, іржавими потоками на стін...
 •  10 років тому
Показати ще »