Відгуки та розповіді про готелі Казахстану

Розповіді туристів про Казахстан додати розповідь
Озеро Алаколь-перлина Казахстану
Наша автоподорож проходила на машині Нива-Шевроле за маршрутом Алмати-сел. Акші (Берег озера Алаколь). Відстань-670 км. Дорога не всюди була ідеальна, де-не-де йшов ремонт дороги, а місцями - після Сарканда, схожа на пральну дошку.
 •  8 років тому
Авантюра. З Красноярська до Алмати і назад.
Цілий рік виношували цю поїздку до родичів до Алмати. Якоюсь мірою для цього спеціально купили маленький автомобільчик. Маленький, неповноцінний, праворульний Mitsubishi Pajero Mini.
 •  10 років тому
Будьте обережні!
Перебування у Боровому нам зіпсував Щучинський магазин "М'ясопродукти" на вулиці Робоча. Спочатку ми купили у ньому зіпсовану червону ікру. Щоправда, після того, як це з'ясувалося, забрали без розмов.
 •  15 років тому
Столиця Казахстану
Чесно кажучи, дістатися до Астани на літаку не дуже зручно. З Пітера він літає раз на тиждень, по суботах (на квітень 2007 року), з Москви частіше, але так само не зручно, виліт о першій годині ночі: (Хоч це і закордон летіти можна і за паспортом громадянина РФ.
 •  17 років тому
Готель Україна – світового класу
Панове! Я скажу чесно. . . Я просто. дуже люблю Схід та Азію. У КЗ було разів 10. Клімат дуже суворий. Вранці можеш вийти взимку послухати спів птахів і сонечку помилуватися, а в обід вхідні двері в будинок не можеш відкрити від снігу кучугур і вітру північного пронизливого до кісток.
 •  17 років тому
Показати ще »