Відгуки та розповіді про готелі Лівана

Немає визначних пам'яток Лівана
Розповіді туристів про Ліван додати розповідь
Короткі нотатки про подорож: Бейрут - Сідон - Тір - Біблос - печери Джейта - долина Бека - Дамур
Відгук про тур Олега Білушкіна Короткі нотатки про подорож: Бейрут-Сідон-Тір-Біблос-печери Джейта-долина Бекаа-Дамур-Баальбек-Ель Камар-Барук Маршрут та загальне враження   Здійснити поїздку Ліваном я планував давно.
 •  6 років тому
Ліван - Бейрут-це чудово
їхала з подружкою. Там абсолютно відчували комфортно та безпечно. Дівчата одягають як міні спідниці, так і обайї. дивне поєднання на деяких дамах міні спідниця та хустку на голові, у плані "я ще арабка".
 •  11 років тому
Ліван Lebanon
Такі дощі, напевно, йдуть тільки в джунглях, але це був Бейрут. Грудень 2009 року. Кришка водостоку весело гойдалася на водяному стовпі, який бив із водостічної системи, кудись у небо.
 •  14 років тому
Ліван - Близькосхідна гармонія (море та гори)
При виборі країни подорожі для тижневого зимового відпочинку в середині грудня керувалися такими принципами: 1) можливість взяти авіаквитки без черг та традиційної передсвяткової метушні та немислимих переплат; 2) відсутність візи; 3) екзотичність та «незбитість» країни; 4) можливість поєднати к...
 •  15 років тому
Ліван як він є
Загальні враження: країна цікава насамперед для людей, які цікавляться історією, для комфортного пляжного відпочинку не призначена. В'їзд. Паспортний контроль Проблеми з в'їздом здебільшого можуть виникнути у подорожуючих без супроводу члена сім'ї чоловічої статі дівчат, молодших 30 років.
 •  15 років тому
Близький Схід. Ліван
БЕЙРУТ (ЛІВАН) До Лівану я летів через Дубай з Єкатеринбургу. В агентстві пропонували переліт з Москви "Аерофлотом", але я знайшов в Amadeus маршрут з пересадкою в Дубаї і анітрохи про це не пошкодував.
 •  16 років тому
Показати ще »