Відгуки та розповіді про готелі Шрі-Ланки

Розповіді туристів про Шрі-Ланку додати розповідь
Шрі Ланка. Частина 2. Екскурсії Канді
Шрі-Ланка. Частина 1. Планування / Переліт / Трансфер Після тривалого перельоту, відпочивши, насамперед постало питання: де перекусити? Роздобувши в найближчому магазині мінімальний набір: чай, молоко, яйця, хліб, ще щось там, ми перекусили і почали вирішувати які пам'ятки треба подивитися.
 •  2 роки тому
Шрі Ланка. Частина 1. Планування / Переліт / Трансфер
Все почалося ще на початку 2020 р. – я вирішив, що наша наступна подорож буде на Шрі-Ланку. Я там уже був, але багато чого не зміг подивитися через низку причин. Я хотів подивитися парк Яла і хотів показати своїй дитині слонів у живій природі.
 •  2 роки тому
Шрі-Ланка - повернемося, як усе налагодиться
Захід Сигірія Коли відлітали, все ще було спокійно, за тиждень прохання – всім повернутися в Україну додому. Подивився вартість квитків і вирішив, що якщо не заберуть – залишимося, це буде дешевшим.
 •  4 роки тому
Просто рай!
Привіт, Шрі Ланка! Ну і вам, аборигени))) Чомусь люди в Шрі-Ланці однакові. Спочатку мені було складно їх відрізняти один від одного. Хіба що по шортах чи спідницях. Всі вони низького зросту, темношкірі, чорняві і якісь маленькі.
 •  4 роки тому
Головний серф-курорт півдня Шрі-Ланки
Сьогодні хочемо розповісти вам про, напевно, найпопулярніший серфінг-курорт південного узбережжя Шрі-Ланки – Велігама. Велігама розташована на березі однойменної затоки, всього за п'ять кілометрів від Міріси – ще одного популярного туристичного напрямку.
 •  4 роки тому
Мальовнича Мірісса
Продовжую серію відео-нарисів про нашу 3-місячну подорож Шрі-Ланкою цієї зими. Ми розпочали з огляду прибережних курортів, і сьогодні заглянемо до Міріси. Незважаючи на свою популярність та багатолюдність, Міріса сподобалася нам своїми мальовничими та відносно різноманітними локаціями.
 •  4 роки тому
Все, що є на Шрі-Ланці
ОБХОДІТЬ СТОРІНИЙ БІЧ-БОЇВ Рада 1: Хто такий бич-бій? Прилетіли на барвистий острів Шрі-Ланка, як тільки вийдуть з готелю на пляж, тут же зустрінуть місцевого молодого хлопця, який посміхається вам на всі 32.
 •  4 роки тому
Огляд Хіккадуви
Хіккадува – один із найпопулярніших та найрозвиненіших курортів Шрі-Ланки. Вона хороша своєю близькістю до Галі (хоч і не так близько, як Унаватуна), можливістю відносно швидко і легко дістатися з аеропорту за платним хайвеєм, а також своєю інфраструктурою, яка за ланкійськими мірками є цілком непог...
 •  4 роки тому
Дуже гарні місця Елли
Хто любить гарні краєвиди та природу, вам сюди. Хоча сама поїздка в Еллу і займає чимало часу, це того варте. З Коломбо сюди добиралися потягом, вагон 1 класу коштує 23 долари, місця згідно з купленими квитками, ніякої штовханини, кондиціонер особливо не потрібен, тому що в міру підйому в гори тропі...
 •  5 років тому
Незабутня подорож на Шрі-Ланку. Маршрут і враження
Дуже хочу, щоб на Шрі-Ланку пощастило потрапити усім бажаючим.   Цей дивовижний острів зберігає свою самобутність і під тропічним сонцем чарує простотою речей. Більшість людей на Шрі-Ланці живуть дуже скромно, але випромінюють радість життя.
 •  4 роки тому
Показати ще »