Відгуки та розповіді про готелі Берувели

Немає повідомлень про Берувелі   Написати
Розповіді туристів про Берувелу додати розповідь
Карантин сезону Cinnamon Bey Beruwala, тур 11 ночей
Отже, мій відгук про відпочинок у цьому готелі в ковідних реаліях. Багато було думок їхати/не їхати, який готель вибрати, щоб не помилитись, враховуючи, що весь відпочинок буде обмежений лише цим готелем.
 •  3 роки тому
Море емоцій
Летіли 11 год Скай ап через Компас. Тести та візи перевірили у Борисполі, у Шрі ланці вже не хто не дивився, у літаку дали анкети здоров'я щоб заповнити, вийшли з літака нас усіх облили дезінфекцією, багаж пару разів облили, у готель їхали десь до чотирьох годин, без зупинок під конвоєм.
 •  3 роки тому
Готель із застарілою інфраструктурою. Чудовий пляж з коралами і океаном з невеликими хвилями
Готель знаходиться в хорошому місці. Праворуч від готелю чудовий пляж, захищений від великих хвиль. Є кораловий риф з рибками. Інфрструктура готелю (ОСОБЛИВО НОМЕРИ) дещо застаріла і потребує ремонту й оновлення.
 •  4 роки тому
Просто жах
Пройшло кілька днів після нашого повернення (відпочивали з дружиною). Пристрасті вщухли, але я зобов'язаний розповісти про цей готель. Найгіршого готелю ще не бачив, але все по порядку.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Earl's Reef Beruwala
Я вдруге на Шрі Ланці, обрала готель за відгуками, мені сподобалося облаштування самої території. Всі номери в цьому готелі з виходом на океан, був один неприємний момент, на ресепшені хотіли 50 доларів за раннє заселення.
 •  4 роки тому
Відмінний готель: смачна кухня, Wi-Fi ловить навіть на пляжі
Номери великі, нічого зайвого, прибирання кожен день, привітний персонал, кухня шведський стіл, все смачно, різноманітність страв, багато фруктів, цікаві десерти. На пляжі людей небагато, багато на екскурсіях, і по узбережжю можна будь-де зупинитися, при готелі пляж дуже комфортний, приємно заходити...
 •  5 років тому
Отзыв об отеле Eden Resort & Spa
Все клас! Краєвид шикарний, це був рай на землі. Персонал дуже ввічливий одразу видно, що люди щирі. Готель прям на березі океану. Прибирали в номерах кожень день. Нажаль мені не дуже зайшла тайська їжа, але це не тільки в готелі, тому що їли ще в кафешках.
 •  5 років тому
Гарний готель, але тут дурять відвідувачів!
Чистий готель з гарною територією, з гарним пляжем. Привітний персонал. Номери чисті, але на 5 зірок не тягнуть, максимум 3 зірки. Будьте уважні, в готелі дурять відвідувачів.
 •  5 років тому
Відмінний готель та чудове місце
Готель із пальмовим садом, перша лінія від океану. Чудовий просторий номер з терасою. Обслуговування та ставлення до туристів на найвищому рівні, приємний привітний та професійний персонал.
 •  5 років тому
чудовий готель
Затишний, тихий готель, відмінне місце розташування – на березі океану, піщаний чистий пляж з видом на острівець та маяк. Територія Оцінка: 5 чиста, безкоштовний wi-fi, персонал привітний, в кімнатах щоденне прибирання і зміна рушників.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Берувелу