Відгуки та розповіді про готелі Калутари

Розповіді туристів про Калутару додати розповідь
Готель без пляжу!
Вибрали готель за нечисленними і як виявилося неправдоподібними відгуками в інтернеті((. Готель на свої 5* не тягне. Добротний, але старий, обшарпаний, пахне пліснявою. Прибирання кульгає.
 •  4 місяці тому
Думали чудово, виявилося все навпаки
Добридень. Спочатку при заїзді в готель були в захваті: номери чисті, прибирають добре, їжа звичайна, привітний персонал, розташування готелю супер, прям біля пляжу. За це накинула зірку.
 •  4 місяці тому
Відгук про готель Royal Palms Beach Hotel
Готель просто сподобався за фотографіями, відгуками. Заселили нас нормально. Готель розташований близько до міста. По чистоті зауважень немає, по харчуванню нічого надприродного не готували, звичайна їжа.
 •  4 роки тому
Готель нормальний
Чудовий готель! Досить великий! Рівень обслуговування хороший, скрізь чисто і акуратно, пляж нормальний, басейн так собі, ми купалися в океані. Дуже доброзичливий та чуйний персонал, який готовий завжди допомогти.
 •  4 роки тому
Гарний готель із доброзичливим персоналом
Ми в Шрі-Ланці були вдруге. Після перельоту Київ-Дубай-Коломбо прибули рано-вранці. Гід від Join Up зустрів нас і попросив постояти осторонь хвилин 5-10. Летіли з Києва, де вже було прохолодно, одягнені у спортивні костюми.
 •  5 років тому
Відгук про готель Royal Palms Beach Hotel
Готель дуже сподобався. Насправді заселення швидко пройшло. Ми не очікували, що будемо жити в таких красивих номерах, вони виправдали всі наші очікування, номер був дійсно комфортний.
 •  4 роки тому
Все ОК
Оч важкий переліт Київ - Коломбо, а потім ще 2.5 години їхати до готелю і це після двох годин очікування в порту після прильоту - збирали всіх, хто прилетів! Пекло у брудному літаку Коломойського!
 •  5 років тому
Чудовий готель, Wi-Fi ловить і в номері, і в вестибюлі
Готель гарний, відносно новий, стан пристойний. Просто не потрібно порівнювати з європейськими 5-зірковими. Вестибюль прекрасний, цікаве архітектурне рішення. Дверей-вікон немає, і взагалі немає двох стін.
 •  5 років тому
Хороший готель
Прилетіли о 5 ранку, о 7:30 були на місці. З трансфером пощастило, їхали не в автобусі, а в машині. При заселенні принесли по фреш і холодному рушнику, що в умовах спеки і 100% вологості дуже порадувало.
 •  5 років тому
Відмінний готель на березі океану
Два тижні мешкали в цьому готелі Танжерін на березі Індійського океану. Відпочинок, релакс, приємна атмосфера, дуже уважний персонал і загалом усі місцеві завжди посміхаються, сердечний народ!
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Калутару