Відгуки та розповіді про готелі Коггали

Розповіді туристів про Коггалу додати розповідь
Цей візит був незабутнім
Хочу застерегти всіх, хто розглядає цей готель як варіант для відпочинку. Будьте готові до того, що вас обкрадуть прямо у вашому номері. Саме так сталося з нами. Це наш третій візит до Long Beach.
 •  1 рік тому
Отзыв об отеле Club Koggala Village
Я не вибагливий тому ставлю 10 балів. Мені його порадили в турагентстві тому я його і обрав. Він був на першій лінії і знаходиться близько до океану. Три готелі разом і можна було скористатися послугами інших готелей живучі в одному із них.
 •  3 роки тому
Готель дуже бюджетний, але не найгірший варіант для 3 на Шрі-Ланці
Від аеропорту трансфертом за 3.5 години дісталися готелю, заселили лише о 14-00. Номер бідненький, у номері ліжко, холодильник, чайник. Телевізора та фена немає. Якщо в номері не сидіти, цього достатньо.
 •  3 роки тому
Тихий затишний готель із найкращим пляжем
Відпочивали з чоловіком у Коггалі, готель Лонг Біч – з найкрасивішим і величезним піщаним пляжем. Заселили швидко. Номер спочатку нас засмутив - сейф не працює, чайника немає, кран хитається.
 •  3 роки тому
Середньостатистичний азіатський готель небагатої країни
Педантам і схибленим на чистоті тут буде некомфортно (так у всій Азії середнього та малого сегмента). Оцінка готелю: На тверду двійку. Обслуговування - 5, завжди запитають, чи все влаштовує.
 •  3 роки тому
Відгук про готель The Long Beach Resort
Спочатку ми готель конкретний не вибирали, The Long Beach Resort 4* підійшов нам за ціною та за датами вильоту. Заселили раніше за визначений час. Сподобалася чистота у готелі, у номерах.
 •  3 роки тому
Відгук про готель The Long Beach Resort
Готель поєднання ціни-якості. Ми купували лише сніданки. Все було чудово, якби готель збудував би якийсь хвилеріз, людей було б у 2 рази більше, купатися там неможливо, треба кудись їздити у Мірісі набагато менше хвилі.
 •  3 роки тому
Відгук про готель The Long Beach Resort
Цей готель вибрала я випадково, відгуки про нього почитала. У нас були сніданки, ми були ситі, проблем із цим не було. З номером була проблема, вікна в номері не відчинялися, жили ми на 2-му поверсі, вікна у нас виходили в сад.
 •  3 роки тому
Відгук готелю Club Koggala Village
Готель ми вибирали за ціною, зупинилися на не дорогому варіанті. Для людей, які не хочуть проводити весь час у готелі, а хочуть щось подивитись за його межами, підходить.
 •  3 роки тому
Відгук про готель The Long Beach Resort
Мені сподобався готель. Харчування (сніданки) нормальні, з приводу номера – просторий, прекрасний номер, з видом на океан, приносили косметику, чай, каву. Територія охороняється, прекрасний піщаний пляж.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Коггалу