Відгуки та розповіді про готелі Коггали

Розповіді туристів про Коггалу додати розповідь
Райське місце!
Відпочивали удвох із сином, нам сподобалося всі номери хороші, прибирання щодня, вид у всіх номерах на океан - перша лінія. Снідали іноді в готелі (тур без харчування) 1800 рупій, вечеряли в ресторанах 400-500 рублів величезні порції, морепродуктів наїлися на рік.
 •  1 рік тому
Цей візит був незабутнім
Хочу застерегти всіх, хто розглядає цей готель як варіант для відпочинку. Будьте готові до того, що вас обкрадуть прямо у вашому номері. Саме так сталося з нами. Це наш третій візит до Long Beach.
 •  2 роки тому
Отзыв об отеле Club Koggala Village
Я не вибагливий тому ставлю 10 балів. Мені його порадили в турагентстві тому я його і обрав. Він був на першій лінії і знаходиться близько до океану. Три готелі разом і можна було скористатися послугами інших готелей живучі в одному із них.
 •  4 роки тому
Готель дуже бюджетний, але не найгірший варіант для 3 на Шрі-Ланці
Від аеропорту трансфертом за 3.5 години дісталися готелю, заселили лише о 14-00. Номер бідненький, у номері ліжко, холодильник, чайник. Телевізора та фена немає. Якщо в номері не сидіти, цього достатньо.
 •  4 роки тому
Тихий затишний готель із найкращим пляжем
Відпочивали з чоловіком у Коггалі, готель Лонг Біч – з найкрасивішим і величезним піщаним пляжем. Заселили швидко. Номер спочатку нас засмутив - сейф не працює, чайника немає, кран хитається.
 •  4 роки тому
Середньостатистичний азіатський готель небагатої країни
Педантам і схибленим на чистоті тут буде некомфортно (так у всій Азії середнього та малого сегмента). Оцінка готелю: На тверду двійку. Обслуговування - 5, завжди запитають, чи все влаштовує.
 •  4 роки тому
Відгук про готель The Long Beach Resort
Спочатку ми готель конкретний не вибирали, The Long Beach Resort 4* підійшов нам за ціною та за датами вильоту. Заселили раніше за визначений час. Сподобалася чистота у готелі, у номерах.
 •  4 роки тому
Відгук про готель The Long Beach Resort
Готель поєднання ціни-якості. Ми купували лише сніданки. Все було чудово, якби готель збудував би якийсь хвилеріз, людей було б у 2 рази більше, купатися там неможливо, треба кудись їздити у Мірісі набагато менше хвилі.
 •  4 роки тому
Відгук про готель The Long Beach Resort
Цей готель вибрала я випадково, відгуки про нього почитала. У нас були сніданки, ми були ситі, проблем із цим не було. З номером була проблема, вікна в номері не відчинялися, жили ми на 2-му поверсі, вікна у нас виходили в сад.
 •  4 роки тому
Відгук готелю Club Koggala Village
Готель ми вибирали за ціною, зупинилися на не дорогому варіанті. Для людей, які не хочуть проводити весь час у готелі, а хочуть щось подивитись за його межами, підходить.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Коггалу