Запитання про готель Club Koggala Village 3*

Актуальні тури у цей готель
Отримай найкращу ціну від турагентів
  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
48 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Місця та розваги»
Підкажіть, будь ласка, скільки коштують екскурсії та їжа? І чи є сенс брати сніданок + вечерю? Чи тільки сніданок кращий?
Підкажіть, будь ласка, скільки коштують екскурсії та їжа? І чи є сенс брати сніданок + вечерю? Чи тільки сніданок кращий?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
4 підписника  • запитала 2019-12-064 роки тому
Відповіді  •  6
аватар ollennka
Якщо справді активно зібралися поїздити островом, то, звичайно, лише сніданки. Але я так вважаю, під екскурсіями Ви маєте на увазі маленькі виїзди з готелю без ночівлі, тому беріть напівпансіон, не доведеться гріти голову кожен вечір, де повечеряти.
Їжа на Шрі-Ланці специфічна, не кожному піде, а в готелі хоча б більш європеїзована.
аватар Gelenka_1
Згодна з ollennka, додам лише не забувайте про антисанітарію в такій країні. Пристойне, чисте і при цьому дороге кафе важко знайти.
аватар vedrogvozdey
Їжа там дешева, проїзд теж а ось екскурсії не дуже дешеві. Від 30 доларів та вище. Є ще такий нюанс, як вхідні квитки до храмів, які для місцевих – копійки, а іноземцям – від 10 доларів.
аватар ollennka
Їжа недорога – це місцева кухня, я особисто не змогла її їсти. І у таких закладах не подають алкоголь. А європейська кухня, на жаль, коштує стільки ж, скільки у нас. І при цьому все одно доводиться тримати вухо гостро щодо цієї самої антисанітарії. Мені, наприклад, принесли якось напівсирого лосося.
Щодо різних цін для своїх та іноземців – це нормальна, до речі, практика багатьох країн. Візьміть ту ж Третьяковку: різниця для своїх та чужих мало не вп'ятеро.
аватар vedrogvozdey
Ну те, що ви не змогли їсти місцеву кухню, це як би ваша особиста особливість. Багато людей в екзотичних країнах їдять саме місцеву їжу, а на Шрі-Ланці вона дешева.
Щодо цін за вхідні квитки – мова була не про нормальність практики, а про дійсність, я лише інформувала автора питання про це. У Третьяківці я не була, але такої дійсності я ніяк не здивована. Росія - справді дивовижна країна.
аватар ollennka
vedrogvozdey, так, дякую, Росія прекрасна і дивовижна! І в Третьяковку варто сходити бодай раз у житті.
Інформація, якою Ви поділилися про ціни на Шрі-Ланці, насправді важлива. Я в жодному разі не відмовляю автора питання від локальної кухні, не виключено, що їй вона сподобається. Але на всякого пожежника треба бути готовим, що місцева їжа не полізе в рот, і тоді вечері стануть у копієчку. Тому для першого разу напівпансіон краще.
аватар
Відповім на інші запитання про Club Koggala Village 3*
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще