Готель нормальний, коштує своїх грошей.

Написано: 15 мая 2018
Время поездки: 4 — 15 апреля 2018
Кому автор советует отель: молодёжь; семьи с детьми
Оценка отеля:
10.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 9.0
Сервис: 9.0
Чистота: 10.0
Питание: 9.0
Инфраструктура: 10.0
В цілому все сподобалось, гарний готель.
Номер: прибирають сумлінно кожний день (нічого їм не лишали, крім наших цукерок (один раз)), постіль міняють раз на три дні, рушники постійно свіжі (гелі, мило, шампуні - в наявності), все працює (кондиціонер, ТВ, світло, сейф, вода, каналізація), меблі та ремонт трішки підшарпані (взагалі не критично - головне океан!!!)
Харчування: на високому рівні, великий вибір всього, "шведський стіл", голодними ніколи не були, виносити не дають, але можливо приноровитися при потребі.
Територія: гарна (пальми, дерева, квіти, травичка), доглянута, басейни чисті та теплі, охорона цілодобово, місцеві на територію не заходять. Пляж чистенький, дрібненький пісочок, хвилі високі та небезпечні (купатись в цей період не рекомендую, ми їздили на пляжі де є коралові рифи, вони гасять хвилі. Рекомендую: Унаватуна, Міріса, Вілігама, Хікадува та інші)
Транспорт: звісно їздили тук-туком (короткі відстані безкоштовно - було оговорено з екскурсоводом (брали у нього подорож по країні), автобус - це ще той колорит!!! Рекомендую спробувати, ціни зовсім не великі (наприклад Коггала - Гале 25рупій/людини (5грн), тук-тукери стартують з 500рупій.
Фрукти: спробували багато різного, але сподобались ананаси та банани (ціна ананаса від розміру 150 - 250рупій/кг, банани 100рупій/кг), ананаси везли в призент до дому (7шт повний чемодан, на таможні без проблем), потрібно везти трішки зеленковатими, бо не довезете!
Морепродукти: Риба Баракуда - суха, не сподобалась, коралова риба - дуже смачна, креветка дуже велика та смачна (1000рупій/кг готової до входа в готель привозили, домовлялись з екскурсоводом)
Спиртне: пробували місцевий Червоний ром Каліпсо (2800рупій за пляшку, тільки в алкомаркетах продають) - рекомендую, везли 2 пляшки до дому - на таможні без проблем, куштували місцеве пиво Lion - нормальне пиво, об'єм 0,6л (200рупій, можна здати пляшку 20рупій)
Текстиль: дешевий та якісний, в середньому 200грн за шорти, футболки, штанці та інше.
Клімат: температура завжди 30 градусів +/-, дуже висока вологість (сохне все погано), океан дуже дуже теплий.
Екскурсії:
Річкове сафарі по озеру 1,5-2години (3000рупій/лодка) по факту вийшло 3,5години (Sammy Cеммі 0094711904906), до лодки пішки з готеля ходили, 15хв.
Екскурсія по країні: 2дні (140дол/людини, нічого ні де більше не платили). Слоновий розплідник (катались, купались на слонах). Сад спецій. Сігірія, Храм Зуба Будди, готель Панорама (вечеря та сніданок). Чайні плантації та фабрика чаю (ціна на чай нормальна (брали для себе, три пачки різного сорту по 100гр (3*100=300грм за 1500рупій), в супермаркетах (брали на презент) дешевше, але не такий. Потяг Нувара Елія - Елла, дуже гарно, гарна природа, атмосфера потяга, люди. Багато водопадів. Екскурсовод приємний, товариський, підказує різні поради, де що як.
Задавайте питання, з радісттю відповім!
Sri lanka справила велике враженя!