Тихий затишний готель із найкращим пляжем

Написано: 26 лютого 2020
Час поїздки: 24 Січня 2020
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 6.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 7.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
Відпочивали з чоловіком у Коггалі, готель Лонг Біч – з найкрасивішим і величезним піщаним пляжем. Заселили швидко. Номер спочатку нас засмутив - сейф не працює, чайника немає, кран хитається. Але! Нам швиденько замінили сейф, принесли чайник, відремонтували кран – і це без чайових! Запах у номері важкуватий, здається, що одяг трохи сирий, але це вологість повітря поблизу океану. Про всі ці «проблемки» ми одразу забули, коли вийшли на балкон і побачили Океан!
Океан підкорює тебе з першого погляду, всі дні в голові звучали рядки: «…Океан закипить, підніме виття, хлине на берег порожній, розплющиться в галасливому бігу…»
За весь час відпочинку персонал не докучав. Жили як на безлюдному острові, територією бігають бурундучки, залазять на балкон. Через дорогу вздовж залізничних колій цілими сім'ями гуляють павичі, в селі бачили мангуста, і варан нам поважно перейшов дорогу.
У готелі брали лише сніданки. Вони ситні та смачні! Чоловікові подобалося, що давали смажений бекон.

У зв'язку з останніми подіями у світі туристів було небагато. Готельні гіди не можуть набрати групи для екскурсій. Прочитавши перед поїздкою багато відгуків, ми своє дозвілля повністю довірили місцевому бич-бою Кумара, про що жодного разу не пошкодували. Об'їздили з ним півострова. Оскільки зараз туристів мало, то екскурсія для нас вийшла індивідуальною. Я з чоловіком, гід Кумара та водій на класному автомобілі Хонда.
Вперше в місто Галле ми поїхали на тук-туку за 200 рупій (кумедна сума) від Кумара. Погуляли містом, відвідали фортецю, вдихнули запах рибного ринку. А тому будь-який водій тук-туку запитував із нас 1000 рупій, ледве змовилися за 800. У Галлі є величезний супермаркет із великим вибором чаю, зубних паст, косметики та різних ласощів. Всюди цінники, ціни адекватні. Наступного разу ми їздили в Галле на тук-туку за 400 рупій в обидві сторони (дякую Кумару) із заїздом у пункт обміну валюти без черги за вигідним курсом. Тук-тук на нас чекав і біля супермаркету. Витративши трохи часу, ми швидко проїхали, вдало скупилися і весь день провели на своєму пляжі.
У цьому готелі ми зупинилися б ще. Він для тих хто не любить галасливі пляжі, а цінує тишу та красу природи. А вона тут чудова!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал