Відгуки та розповіді про готелі Коломбо

Розповіді туристів про Коломбо додати розповідь
Чудове місце!
Готель заснований аж у 1864 році, добре відреставрований, але із збереженням старовинних інтер'єрів у холах. Просторі номери, все необхідне приладдя, wi-fi. Приїхала вночі, вранці, ще не прийшовши до тями, виповзаю на сніданок, а там відкрита веранда з видом на океан, приголомшливий шведський стіл і...
 •  7 років тому
Найкращий гід)))
Відпочивали в цій країні перший раз і принадність її нам підніс гід Чек, дуже грамотний, що добре говорить російською мовою))) Рекомендуємо))) Країна красива, жителі гостинні, потрібно по-доброму поставитися до всього побаченого і для тебе відкриється Шрі Ланкійський рай !
 •  9 років тому
НАЙПРАВИЛЬНІШИЙ ВІДГУК
Туризм розвиває сильну залежність – не починайте турити! Тоді ми цього ще не знали - Шрі Ланка була одна з наших перших поїздок закордон і ніхто з нас навіть думав, що після ОАЕ на нас, у тому числі і на мене, якась поїздка справить сильніше враження, але Шрі Ланка завівала наші серця одразу і ост...
 •  7 років тому
Довелося терміново тікати з готелю.
Коротке резюме: двозірковий міський готель біля залізниці, у поганому стані із жахливим сервісом. Є підозра, що маса позитивних відгуків щодо нього – це проплачена маркетингова компанія – у Шрі-Ланці це дешевше, ніж ремонтувати готель та організовувати у ньому якісний сервіс.
 •  10 років тому
Чудовий готель!
Прочитавши на сайті перед поїздкою на Шрі-Ланку відгук про цей готель ми запанікували і кинулися до туроператора з проханням змінити нам готель в Коломбо, але інших вільних готелів на цей період вже не було, і ми вирішили, що 2 ночі вже як-небудь помучуємося.
 •  11 років тому
Шрі Ланка. Екскурсії 3д. & Трінкомалі 7д.
Усім доброго дня. Власне опішу нашу поїздку в Шрі-Ланку, що бачили, де були ...та й маленький лікнеп по поїздці (не все звичайно, але постараюся описати максимально зрозуміло і дуступно).
 •  12 років тому
Відпочинок у Шрі Ланці
Привіт всім! Не збиралася писати, але. . . випадково побачила сторінку і. . . ось пишу. . . Насправді - готель невеликий, але дуже приємний, чистий, з хорошим прибиранням, з дуже, дуже хорошим персоналом та уважними господарями готелю.
 •  11 років тому
Найкращий готель на узбережжі Шрі-Ланка
Був на цьому дивовижному острові чотири рази і зараз збираюся знову, буду проїздом, але не можу собі відмовити в тому, щоб не зупинитися в готелі Маунт. 4 рази жив у ньому.
 •  13 років тому
Гідний відпочинок
Готель дуже своєрідний та цікавий. Номери потрібно брати Bay Wing: найновіший корпус та тихий. У старих корпусах затхле повітря. Любителям розбещеного відпочинку там робити нічого.
 •  14 років тому
не тягне він на 4
відпочивала в лютому 2010 враження не дуже. почнемо з готелю-дорогою, він цього не варто, за ці гроші можна знайти на багато краще. по почам спати не дають. Харчування куди ще не йшло.
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Коломбо