Відгуки та розповіді про готелі Ваддуви

Розповіді туристів про Ваддуву додати розповідь
Відгук про готель Oak Ray Haridra Beach Resort
Вибрав цей готель, тому що на сайті Otpusk. com були найвищі рейтинги у нього. Заселили нас одразу після прибуття. Номери цілком нормальні, не 5* звичайно, але чисто та без цвілі.
 •  4 роки тому
Зіпсований день відпустки в Reef Villa & SPA
Це був наш 5 день на Шрі-Ланці. До цього ми побували вже у двох готелях і встигли переконатися, що на острові не лише смачно та привітно, але ще й сервіс на відмінному рівні.
 •  4 роки тому
Відгук про готель The Blue Water Hotel & Spa
Готель вибирали за місцем розташування, що недалеко від аеропорту було, а також за фотографіями та рекомендаціями. Головне, вибирайте сезон правильно для подорожі сюди. Ми обрали не той сезон.
 •  5 років тому
у готель роблять ремонт. територія нормальна. вай фай ловить у кімнаті та
і на пляжі (за вайбер можна дзвонити). він безплатний. їжа дуже мізерна але голодними не були (у нас був FB). жили ми в бунгало у нас працював кондиціонер, а ось хто жив у центральному корпусі, то він там ніде не працював.
 •  5 років тому
рекомендую звернути увагу на цей готель
Готель старий, але для двох зірок чудовий. Дуже уважний та доброзичливий персонал. Близько океан і в той же час близько центр і магазини. Менеджер Хашан намагається виконати будь-яке прохання, починаючи з готелю, закінчуючи турами.
 •  5 років тому
Відгук про готель Villa Ocean View
Все супер нам дуже сподобалося! Щиро кажучи, на ту суму, скільки цей готель коштує, він нормальний. Там територія гарна, персонал ввічливий. З мінусів, коли нас заселяли, ми трохи чекали, не могли підключитись до wi-fi, співробітник, який у цей час перебував на ресепшені, не знав, як це зробити і ні...
 •  5 років тому
чудовий готель
Мандрівка на вічно зелений острів в розпал Різдвяних свят це казка! Готель Blue Beach Ваддува чудове місце відпочинку на самісінькому березі Індійського Океану.Комфортний та просторий номер з сучасним інтер єром,безкоштовний wi-fi .
 •  5 років тому
Чудовий відпочинок
Відпочивали у січні, були 10 днів. Запросили раннє заселення (наш рейс прибував рано-вранці), номер був готовий вже о 8-й ранку. Номер чистий і просторий, в номері (що для Азії крайня рідкість) є пляжний рушник, банний рушник, рушник для обличчя та навіть капці!
 •  5 років тому
гарний готель і в-фй ловить
я вибирав за фотографіями та відкликаннями різних сторінок. я купив відразу кілька турів, ми з дружиною любимо багато нового. Канді, Сігірія, Удевалава та Бендота. я не помилився з вибором, цей готель нехай не на березі, зате тут тихо й чисто, ранком так співають птахи.
 •  5 років тому
Відгук про готель Villa Ocean View
Готель - трійка з натяжкою, ніякої якості там не було, але цілком нормально. Вибрали ми цей готель, бо екзотика, бо природа гарна, там особливо на сервіс сподіватися не треба, але поїздити, подивитися на природу, океан вартує.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Ваддуву