Готель не тягне навіть на три зірки

Написано: 9 февраля 2017
Время поездки: 20 — 28 января 2017
Оценка отеля:
3.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 2.0
Сервис: 3.0
Чистота: 4.0
Питание: 6.0
Инфраструктура: 3.0
Великий недолік - відсутнісь WiFi у кімнаті. Більше того, наявний у вестибюлі страшно нестійкий.
У кімнаті в будиночку практично відсутня гаряча вода - ні тиску ні температури. Фена та холодильника немає. У туалеті немає йоржика для змивання унітазу. Вентиляція лише природня -через відкрите вікно.
З рушниками взагалі повний абсурд. Спочатку нам на двох видали два зіпраних наніц поторочених рушники - один малий і один великий. Після того як я пояснив що повинно бути два комплекти з великого і малого то малий поміняли на великий. Під ноги у душовій спочатку кинули один малий рушник але він пролежав лише один день і його теж забрали. Миючі засоби не поповнюють дали лише одне мило-таблетку.
Не оперативно реагує обслуга готелю на всілякі незручності що виникають у процесі відпочинку. Джакузі пропрацювало два дні, дальше поламалося і до від’їзду його ныхто не полагодив. Гарячоъ води у номер так ы не подали. За два дні до від’їзду щей поламалася пральна машина і були проблем из пляжними рушниками. На території готелю багато птахів але наслідків їхньої життєдіяльності не спішать прибирати. У нашому будиночку на самому вході стіна була заляпана протягом всього відпочинку. Обслуга готелю дуже ласа на чайові. Не потрібно давати портьє нести чемодан у номер бо за це він розраховує на 5$. При поселенні стараються натякати на доплату за кращу кімнату. Офіціантам як чайові можна підписувати порожні бланки чеків. Тим що приносять напої у номер можна теж віддавати частину належних вам напоїв, вони це теж з задоволенням приймають.
Стосовно все включено то система є недолугою бо за належними нам напоями (вода-пиво) потрібно щодня окремо звертатися на рецепшен і потім розписуватися у рахунку. Соки так само потрібно окремо замовляти і розписуватися за кожен стакан.
При від’їзді на екскурсію чомусь лише Вілла Океан не видає ланч-бокси і не залишає вечері тим хто повертається пізніше.
Що до самих екскурсій, то ціни, зазначені у прогамці, дуже завищені. Ми користувалися послугами місцевих гідів. До їх честі багато хто на достатньому рівні володіє російською а про англійську і гооворити нічого її вони вивчають з семи років. Через дорогу навпроти головних воріт готелю за колією продживає сінгалієць на ім’я Сам. Ми з ним зробили три екскурсії за досить помірну плату ще й він запропонував бонусну поїздку в Гале. Дуже хороша і приємна особа та його сім’я.
Країна залишила незабутні враження але готель не спонукає до безвилазного перебування у ньому. Це і не дивно бо після тридцяти літньої війни з північними сепаратистами, котра закінчилася зовсім недавно туризм лише спинається на ноги.