Відгуки та розповіді про готелі Велігами

Немає повідомлень про Велігамі   Написати
Розповіді туристів про Велигаму додати розповідь
Гарний готель, їжа погана
Заселилися 21лютого, маємо 2 номери(нас 4 : я, чоловік, син 8.5 років і моя мама). Нам дали один номер спочатку, бо другий ще був не готовий. Ми приїхали відмітити мій день народження, який в мене 26 лютого.
 •  2 місяці тому
Відгук про готель Weligama Bay Marriott Resort & Spa
Гарний готель, чудова транспортна розв'язка, курсують автобуси, поїзди. Затишний номер з видом на затоку. У номері є телевізор з плоским екраном, міні-холодильник, приладдя для приготування чаю та кави.
 •  4 роки тому
Головний серф-курорт півдня Шрі-Ланки
Сьогодні хочемо розповісти вам про, напевно, найпопулярніший серфінг-курорт південного узбережжя Шрі-Ланки – Велігама. Велігама розташована на березі однойменної затоки, всього за п'ять кілометрів від Міріси – ще одного популярного туристичного напрямку.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Twenty-Two Weligambay
Готель допомогла вибрати мені туроператор, порадили тому що це південне узбережжя, спокійніше, не буде хвиль. Ми дослухалися до туроператора. Хоча вибір наш був зовсім інший.
 •  4 роки тому
Чудовий готель. Wi-Fi літав по всьому готелю
Вибирала не цей готель, а Бентоту бий, але мене переконали. за моїми запитами той готель не підійшов би мені...Я довірилася цілком і повністю свого туроператора і ні крапельки не пошкодувала.
 •  4 роки тому
Скромний пристойний готель на самому березі
Давно мріяли побувати на Шрі-Ланці. Ще з того часу, коли дітей не було. І ось, коли старшому вже виповнилося 10, зірки вирішили збігтися і вказали нам — настав час, і підсвітили дати дитячих канікул.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Weligama Bay Marriott Resort & Spa
Готель обрав тому, що він був побудований у 2017 році. Відгуки хороші. Їжа шикарна, океан чудовий. За готелем нюанс, заселення після 15:00, якщо є бажання заселитися раніше, потрібно доплатити.
 •  5 років тому
Я б цей готель порадила туристам!
Про вибір готелю з чоловіком абсолютно не пошкодували! Weligama Bay Marriott Resort & Spa нас приємно здивував і порадував сервісом та умовами. Своїх грошей він точно вартий!
 •  5 років тому
Шукала мінуси біля готелю – не знайшла.
Новий готель, їхали години 3 від аеропорту Коломбо, але нас попередили, що довгий переїзд буде. Дуже сподобалося, що територія велика, доглянута. Багато можливостей, аніж зайнятися.
 •  5 років тому
Я готель із задоволенням рекомендую, не пошкодуєте про вибір!
Доброго дня. Відпочивали на Шрі-Ланці далеко не вперше. Їздили у серпні. Готель вибирали за відгуками. Дуже приємно вражені його рівнем, свою ціну він абсолютно виправдовує.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Велигаму