Відгуки та розповіді про готелі Литви

Розповіді туристів про Литву додати розповідь
Скалы Вецземью
От Риги примерно в 80 км на Видземском побережье находится живописное место, где забываешь обо всем на свете – Veczemju klintis. Песчаные утёсы, пещеры, гроты, берег, высотой до 3-4 м и протяженностью около 500 м, огромные камни на воде, шикарная природа, щебет птиц и крики чаек.
 •  11 місяців тому
Море, сонце та пісок... Зимові етюди Куршської коси
Море, сонце та пісок – загалом уже не екзотичний антураж при зустрічі Нового року для деяких жителів неморських країв. У всякому разі, подібні заяви особливо сильного подиву не викликають у сучасному суспільстві.
 •  4 роки тому
Вільнюс. Про деякі пам'ятки та пиво насущне
Початок вільнюського огляду – «Денні та вечірні вбрання Вільнюса» Вільнюс – старовинне місто з багатою історією. Багато старожитностей, є і новоди, достатньо музеїв різної спрямованості, є театри та концертні зали.
 •  4 роки тому
Денні та вечірні вбрання новорічного Вільнюса
Питання, куди направити свої стопи під час новорічних канікул, у нас, як правило, не виникає – додому, до батьків, у Саранськ. Але іноді так хочеться змінити традиції, що склалися.
 •  4 роки тому
Колорит Тракай
Під час перебування в Литві день було виділено для відвідування містечка Тракай, яке розташоване за 30 км від Вільнюса. Містечко славиться своїми озерами, на яких розташовані два замки – півострівний та острівний.
 •  4 роки тому
Прибалтійський вояж
Шістнадцятою країною для подорожі було обрано Литву. Благо цьому сприяє близьке географічне розташування цієї прибалтійської держави щодо України. На сайті міжнародної автобусної компанії Ecolines були куплені квитки за акційною пропозицією і вже за 12 години шляху від Києва до Вільнюса ми опинилися...
 •  4 роки тому
У світі балтійської прохолоди: Вільнюс, Тракай та Паланга
Поки що Київ плавиться від спеки, саме час відкрити для себе морські курорти Балтійського моря. Литовці зараз теж страждають від спеки, але для нас їхня температура те, що потрібно.
 •  4 роки тому
Супербюджетний Вільнюс
ПІДГОТОВКА. Довго та нудно лоукост «Ryanair» намагався пробитися на авіаринок України. Довго і нудно наш корумпований уряд під різними приводами йому відмовляв. І лише після отримання конкретних піз…й від Євросоюзу наш ненаглядний президент скріпивши зубами дозволив цій авіакомпанії здійснювати рей...
 •  4 роки тому
Концепция идеального отпуска
Концепция идеального отпуска «З чого починається подорож? З купівлі дешевих квитків» (с) … Был обычный день 4 августа 2017, об отпуске-2018 думать еще не хотелось, но зайдя в очередной раз в интернет, чтобы посмотреть «куда Макрон загнал еврон», увидел рекламу промо-...
 •  5 років тому
Каунас за 1 день
Їздили на 1 день автобусом із Бірштонасу. Вартість поїздки 3.14 євро OW, перевізник компанія «KAUTRA». Квитки продає водій, тривалість поїздки 1 годину 45 хв. Ще при під'їзді до міста, про Каунас створюється враження дуже промислового та малотуристичного міста, багато промзон, дуже старих фабричних ...
 •  5 років тому
Показати ще »