Відгуки та розповіді про готелі Люксембург

Немає повідомлень про Люксембурзі   Написати
Розповіді туристів про Люксембург додати розповідь
Неизведанная Европа. Люксембург
Ездили на один день из Саарбрюккена. Ездили автобусом Люксембургской компании        . Стоимость поездки 8 евро с человека OW.Билеты продаються в кассе Дойче-Бана на железнодорожном вокзале Саарбрюккена.
 •  6 років тому
Люксембург – маленька європейська красуня
«Ми хочемо залишитися тими, хто є» (девіз країни) Про країну, її історію та народ Велике герцогство Люксембург - маленька держава Західної Європи. Межує на сході з Німеччиною, на півдні - з Францією та на заході з Бельгією.
 •  11 років тому
Люксембург
Поїздку до Люксембурга запропонували як подарунок і оскільки з усього Бенелюксу ми не були в Люксембурзі, то подарунок був прийнятий. Гід зустрів нас біля пам'ятника пам'яті полеглих із Золотою жінкою на вершині.
 •  11 років тому
Європейський феєрверк – спектр вражень (частина четверта)
держава (велике герцогство) у Європі. Член Європейського союзу з 1957. Назва походить від верхньонімецького "lucilinburch" - "мале місто". Країна розташована у Західній Європі, межує з Бельгією, Німеччиною та Францією.
 •  13 років тому
Європейська карусель
Моя мрія з дитинства побувати у Франції, у Парижі здійснилася. У школі я вивчала французьку, нас так ганяли з історії та пам'яток Франції, що все це вже було майже перед очима.
 •  13 років тому
Здійснення моєї мрії...
Я давно мріяла побувати в Люксембурзі – самому серці Західної Європи та подивитися на найблагополучніше міні – державу. Ми приїхали до столиці Люксембургу - Люксембург рано-вранці.
 •  15 років тому
Показати ще »