Відгуки та розповіді про готелі Люксембурга

Курорти

Люксембург

Усі курорти...

Немає повідомлень про Люксембурзі   Написати
Розповіді туристів про Люксембург додати розповідь
Дуже хороший готель усім рекомендую
Сподобалося абсолютно ВСІ! Сервіс, затишні номери, щомиті морський бриз (це дуже підкуповує! ), басейн з підігрівом (на початку травня дуже актуально : )), якість харчування, сніданки з широким асортиментом, високий рівень надання сервісу та різноманітність процедур у SPA.
 •  5 років тому
новий готель
Готель у Люксембурзі Novotel. Є безкоштовний Wi-Fi. Готель 4 зірки, але в порівнянні з усіма попередніми 3-ма зірками на сніданок немає свіжих фруктів та кави із загального бака (схоже, не натуральний).
 •  7 років тому
Дуже погано!
Так сталося, що довелося їхати в ділову поїздку в Люксембург. Готель нам бронювали знайомі. Три зірки, є три зірки. Дуже сподобалося, що кожен день прибиралися, сніданок - шведський стіл, вибір випічки, сирів великий, гадаю, ніхто не піде голодним.
 •  12 років тому
Готель Дельта
Були тут компанією із 8 осіб всього добу. Вибір упав на нього виключно через ціну та обіцянку, що це центр. Коштував дабл 60 євро зі сніданком. Виявилося, що це не зовсім центр, хоч і не околиця.
 •  11 років тому
Люксембург
Поїздку до Люксембурга запропонували як подарунок і оскільки з усього Бенелюксу ми не були в Люксембурзі, то подарунок був прийнятий. Гід зустрів нас біля пам'ятника пам'яті полеглих із Золотою жінкою на вершині.
 •  12 років тому
Транзитний готель.
Готель розташований у Foetz за 30 хв. від столиці Люксембургу та 10 хв. від міста Еш на міському автобусі. Готель транзитний, відповідно, все економ класу. У номері є телевізор, душ.
 •  12 років тому
Європейський феєрверк – спектр вражень (частина четверта)
держава (велике герцогство) у Європі. Член Європейського союзу з 1957. Назва походить від верхньонімецького "lucilinburch" - "мале місто". Країна розташована у Західній Європі, межує з Бельгією, Німеччиною та Францією.
 •  14 років тому
Європейська карусель
Моя мрія з дитинства побувати у Франції, у Парижі здійснилася. У школі я вивчала французьку, нас так ганяли з історії та пам'яток Франції, що все це вже було майже перед очима.
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Люксембург