Відгуки та розповіді про готелі Латвії

Розповіді туристів про Латвію додати розповідь
Найправильніший відгук
Дорогі друзі! Говорячи про нашу подорож до Латвійської Республіки, одразу хочеться сказати, що це єдиний раз, коли нам ще під час подорожі вже хотілося назад додому. Тобто як завжди: за день до закінчення відпустки починаєш нити, ось би ще мені дні два і триста баксів.
 •  2 роки тому
Балтійська осінь. Частина 1. Латвія
При плануванні поїздки спочатку розрахував на 3 ночі (2,5 дні) в Латвії і 5 ночей (4 дні) в Естонії, але через зміни розкладу рейсу Wizzair (перенесення часу вильоту з 11:25 на 22:30) довелося вилетіти о 15:15 іншою авіакомпанією (AirBaltic).
 •  3 роки тому
Сіті-брейк у Ризі: що подивитися
Якщо набридла спека та рідне курне місто, саме час взяти квиток у airBaltic за ціною світшота вітчизняного виробника і відправиться в цікаве та красиве місто Ригу. Переліт короткий та комфортний.
 •  3 роки тому
Юрмальські замальовки
Чайок у Юрмалі завжди багато. Вони завжди голодні і здаються ручними. Не забувайте брати з собою хліба - ви обов'язково подружитеся.
 •  5 років тому
Слока - золотий куточок Юрмали
Найтепліше море на місцевому узбережжі - в Слоці, а найкрасивіші заходи сонця - в дитинстві!
 •  5 років тому
Бурштинова Юрмала
Тут кожна бухта гідна картини, Тут кожен – у мріях капітан бригантини. А повітря яке – його хочеться з'їсти, Корисний і смачний - переваг не злічити! Зелені сосни та жовті дюни, По хвилях білі шхуни, що біжать.
 •  5 років тому
Цікаво сім'ям та любителя фотографії
Як здорово жити в цьому місті-парку, Де в будиночках славних клопочуться господині. . . З дерева дачі-котеджі та школи, І церкви, і пам'ятники, і пансіони. Різьблення мереживне, вітраж на фасадах - Будинки, гідні аристократів!
 •  5 років тому
Цікаво сім'ям та любителя фотографії
Є у північній Латвії місто-курорт, "Прибережжя" - назви його переклад: Чудова Юрмала з лагідним пляжем У Прибалтиці цілої немає її кращого! Там на нас чекає Балтійське море, Грає хвилями, шумить на просторі, Нехай неглибоке зовсім воно, Але багато загадок таїть його дно.
 •  5 років тому
автобусний тур від Сакумс-Київ-Ріга-Стокгольм-Вільнюс.
На різдво 2016 року ми були в автобусному турі Балтійський вояж+круїз у Стокгольмі від туроператора "Сакумс". я залишила відгук про туроператора і вирішила скопіювати його сюди, в "розповіді про подорожі", раптом комусь допоможе.
 •  6 років тому
Розповідь про пригоди у Латвії!
Новорічні пригоди у Латвії . Шпигунські ігри. Сіквел. У мене було п'ятизначне число, а в парадному будинку на якому розташовувався готель, на першому поверсі був сейф.
 •  7 років тому
Показати ще »