Відгуки та розповіді про готелі Латвії

Розповіді туристів про Латвію додати розповідь
В Риге дома разных эпох.
В Риге много домов с печным отоплением, требующих регулярного ухода и очистки дымоходов.  Этим и занимались трубочисты, до сегодняшнего дня имеющие много работы в Старом городе.
 •  1 рік тому
Рига. Вона така...
У Ризі не вперше. Хочу розповісти та показати цікаві місця цього чудового міста. Цього літа сім'єю відпочивали в маленькому готелі Аннабелла в районі Тейка.  Скульптура мавпочки Сема у скафандрі в районі новобудов "Нова Тейка".
 •  1 рік тому
Несколько дней в Юрмале.
Юрмале уже 800 лет! Это один из самых популярных курортов Прибалтики в 25 км от Риги. Здесь сочетается морской, лесной и культурный отдых. В Юрмале приятно гулять по уютным улочкам, где множество старинных деревянных сказочных домиков, современных отелей и вилл.
 •  1 рік тому
Скалы Вецземью
От Риги примерно в 80 км на Видземском побережье находится живописное место, где забываешь обо всем на свете – Veczemju klintis. Песчаные утёсы, пещеры, гроты, берег, высотой до 3-4 м и протяженностью около 500 м, огромные камни на воде, шикарная природа, щебет птиц и крики чаек.
 •  1 рік тому
Саулкрасти – сонячний берег Латвії
У 50 км від Риги у самому сонячному місті Саулкрасти є гарний, чистий піщаний пляж поряд із віковими соснами. * * * * У Саулкрасти можна не лише провести час на морському узбережжі, а й отримати естетичне задоволення від споглядання пейзажів.
 •  1 рік тому
Найправильніший відгук
Дорогі друзі! Говорячи про нашу подорож до Латвійської Республіки, одразу хочеться сказати, що це єдиний раз, коли нам ще під час подорожі вже хотілося назад додому. Тобто як завжди: за день до закінчення відпустки починаєш нити, ось би ще мені дні два і триста баксів.
 •  4 роки тому
Балтійська осінь. Частина 1. Латвія
При плануванні поїздки спочатку розрахував на 3 ночі (2,5 дні) в Латвії і 5 ночей (4 дні) в Естонії, але через зміни розкладу рейсу Wizzair (перенесення часу вильоту з 11:25 на 22:30) довелося вилетіти о 15:15 іншою авіакомпанією (AirBaltic).
 •  4 роки тому
Сіті-брейк у Ризі: що подивитися
Якщо набридла спека та рідне курне місто, саме час взяти квиток у airBaltic за ціною світшота вітчизняного виробника і відправиться в цікаве та красиве місто Ригу. Переліт короткий та комфортний.
 •  5 років тому
Юрмальські замальовки
Чайок у Юрмалі завжди багато. Вони завжди голодні і здаються ручними. Не забувайте брати з собою хліба - ви обов'язково подружитеся.
 •  7 років тому
Слока - золотий куточок Юрмали
Найтепліше море на місцевому узбережжі - в Слоці, а найкрасивіші заходи сонця - в дитинстві!
 •  7 років тому
Показати ще »