Відгуки та розповіді про готелі Марокко

Розповіді туристів про Марокко додати розповідь
Марокко. Червона прекрасна країна
У нашому «великому та могутньому» слово «червоний» (як, втім, і безліч інших слів) не має єдиного певного значення. Тому говорячи про цю державу, хочеться сказати країна червона-прекрасна, як червоний прапор або пожежна машина, і прекрасно-червона, як червона дівчина чи Червона площа.
 •  4 роки тому
Країна контрастів - іншаллах
«Міракль»: країна Марокко (жовтень 2018).                                                                                        N Маючи дві вищі історико – філологічні освіти, переклад «іншаллах» (на все воля Господа), знав, звичайно, давно.
 •  6 років тому
Приємне поєднання: два в одному
Вибір упав на Les Almohades Beach Resort 4* не пошкодували. На дату нашого заїзду в готелі ми були єдиними росіянами, що нас дуже порадувало. Незважаючи на мовний бар'єр нас чудово розуміли на рецепшені, а також решта співробітників готелю (мова жестів ніхто не скасовував).
 •  6 років тому
Марокко взимку або чудова ідея торкнутися екзотики в грудні. Частина 5
Касабланка стала фінальним містом у нашій грудневій поїздці, позаду залишилися емоції від 4-х відвіданих міст і ми були готові приймати картинку ділової столиці Марокко. Якщо Вам цікаво дізнатися, як протікав наш маршрут до Касабланки, ось посилання на початок Марокканського пригоди.
 •  6 років тому
Марокко взимку або чудова ідея торкнутися екзотики в грудні. Частина 4
Відвідуванням Рабата ми відкриваємо четверту частину циклу "Марокко взимку", попереду ще два міста. Якщо Вам цікаво дізнатися, як протікав наш маршрут до Рабату, ось посилання на початок Марокканського пригоди.
 •  6 років тому
Марокко взимку або чудова ідея торкнутися екзотики в грудні. Частина 3. Шефшауен
Продовжую свою розповідь про грудневу поїздку Марокко, цього разу третина - Шефшауен, це відоме блакитне місто (йдеться про колір міста, жодних підтекстів). Якщо Вам цікаво дізнатися, як протікав наш маршрут до Шефшауена, ось посилання на початок Марокканського пригоди.
 •  6 років тому
Марокко взимку або чудова ідея торкнутися екзотики в грудні. Частина 2
Добиратися до Феса було заплановано літаком із Марракеша. Про те, як розпочиналася наша подорож у Марракеші, можна прочитати тут. Вартість задоволення - 308 дирхам ($30), рейс виконувала Air Arabia.
 •  6 років тому
Марокко взимку або чудова ідея торкнутися екзотики в грудні. Частина 1
Ідея поїхати до Марокко народилася спонтанно у квітні 17 року, і одразу ж пішов процес вивчення двох питань: як вигідніше долетіти і що там взагалі з візами? Покупка квитків не зайняла багато часу і через 3 тижні з рахунку було списано 135$, і отримано маршрут: Краків-Женева-Марракеш.
 •  6 років тому
Марокканське розчарування
Відпочивали в Агадірі з 4 по 18 серпня, враження залишилися найнегативнішими. Про все по порядку. Готель. Ми зупинялися у Blue Sea Tivoli 4*. Сам готель непоганий, великі номери, але все дуже старе, сантехніка іржава, постійно забита раковина і запах вогкості, що не вивітрюється.
 •  8 років тому
Заповідник Маса, пляж Легзіра та місто срібних справ майстрів Тизніт
В один із днів відпустки в Агадірі ми з друзями, орендувавши позашляховик, вирушили самостійно розробленим маршрутом:   Агадір – заповідник Маса – Легзіра – Тинзит – Агадір.
 •  9 років тому
Показати ще »