Відгуки та розповіді про готелі Агадіра

Розповіді туристів про Агадір додати розповідь
Відмінний готель
Мені дуже сподобалося перебування в цьому диво готель. Заселення пройшло дуже швидко та професійно. Багато ресторанів у готелі та чудовий буфет який дуже різноманітний.
 •  4 роки тому
Номер великий, але не працює телевізор та кондиціонер
Добрий вечір! ! ! Відпочивали у цьому готелі наприкінці травня 2019 року. Почну з недоліків: у нашому номері не працював телевізор і не було пульта від кондиціонера. В цілому вони не були потрібні, тому що погода біля океану дуже мінлива, а телевізор, як нам сказали, ловив лише один російськомовний ...
 •  5 років тому
Дуже простий
Готель загалом хороший, але будьте готові до шторки у ванній. До океану йти хвилин 10, не напружувало. МИ бронювали тільки сніданки, досить просто, але ходили рідко, частіше пили чай із найсмачнішою випічкою у кафешці поруч.
 •  5 років тому
У ГОТЕЛІ ПОВНО КЛОПІВ
Розташування хороше, територія зелена, харчування хороше, все б добре, АЛЕ ГОТЕЛЬ ПОВНИЙ КЛОП! ! !
 •  6 років тому
Приємне поєднання: два в одному
Вибір упав на Les Almohades Beach Resort 4* не пошкодували. На дату нашого заїзду в готелі ми були єдиними росіянами, що нас дуже порадувало. Незважаючи на мовний бар'єр нас чудово розуміли на рецепшені, а також решта співробітників готелю (мова жестів ніхто не скасовував).
 •  6 років тому
Казковий замок майже без вад.
Готель просто прекрасний і внутрішньо і зовні, практично все ідеально, але деякі маленькі недоробки нам все ж таки зустрілися. Про це у ході справи. Хочеться розповісти своє перше враження.
 •  7 років тому
terrible
місцеві жителі не доброзичливі, не освічені та не виховані. всі хто не пов'язаний з турсферою - дикі, за фактом нижче на щабель розвитку (і голі дупи показували, і камінням кидалися, і переслідували в надії пограбувати).
 •  7 років тому
Чудовий готель.
Приїхали до готелю о 12 годині ночі. Заселили дуже швидко. Сильно втомилися, тож одразу пішли спати. Дуже хороші номери з якісними меблями та сантехнікою. Годували дуже добре, чудові сніданки, обіди та вечері.
 •  7 років тому
поганий готель
Номер 1217 У цьому готелі є огидний. Жаль грошей витрачених на цей готель. Номер Оцінка: 4 Номер сирий і похмурий. Немає навіть холодильника. Вибирайте інші готелі.
 •  7 років тому
Перший раз у Марокко
Відпочивали у Марокко, м. Агадір готель Royal DecameronTafoukt 4* з 10 по 21 серпня 2016р. У Марокко летіли вперше і тому було все цікаво. Переліт із Пітера склав 6 годин, але як не дивно рейс пройшов непомітно.
 •  8 років тому
Показати ще »


Ще про Агадір