Відгуки та розповіді про готелі Монако

Розповіді туристів про Монако додати розповідь
Будівництво у Монако
Вирішили провести в Монако кілька днів на травневі свята… і просто не впізнали улюблене місце! Зараз це більше схоже не на Блакитний берег, а на Дубаї, який відомі своїми перманентними та повсюдними будівельними роботами.
 •  4 роки тому
Лігурія
Подорож з Таллінна в Лігурію з Персона тур (Рига). Знову літа не було і погляд спрямований на рятівників – турагентства. В Естонії або нічого цікавого, або погана фірма.
 •  7 років тому
Травневий вояж Лазурним узбережжям! Монако
Монако для мене – це насамперед Гран-прі Формули – 1. Це інтерв'ю з пілотами, їхній вільний час, їхні яхти, готелі, гелікоптери...це маса знаменитостей в одному місці, це гарні особи, скандали, історії (німецькі коментатори люблять на цю тему побалакати) та інше та інше, ну і звичайно ж сама гонка.
 •  10 років тому
Монако
Шикарна маленька країна
 •  13 років тому
Найкращий відпочинок – автобусний тур Європою!
Моє повідомлення призначене для тих туристів, які люблять захоплюючі та змістовні екскурсії. Хочеться поділитися враженнями про подорож до туру «Салют, Європа! » Лонг, де я побував з 27 червня по 16 липня 2009 року.
 •  14 років тому
Монако – казкове князівство Середземномор'я
«… самою природою складена фортеця, щасливого племені вітчизна, цей світ особливий, дивний цей алмаз у срібній оправі океану… ця дорогоцінна земля…» (У. Шекспір) Про країну, її історію та народ Князівство Монако – крихітна суверенна держава, затиснута між горами та морем, з населенням 34 тис.
 •  11 років тому
Показати ще »