Відгуки та розповіді про готелі Чорногорії

Розповіді туристів про Чорногорію додати розповідь
Плануючим відвідувати Чорногорію присвячується
Плани провести свою відпустку в Чорногорії та познайомитися з цією балканською країною сформувалися ще у докоподібному 2019 році, але низка причин завадила цьому, і мрії судилося збутися лише у вересні 2021 року.
 •  1 рік тому
Монтенегро. Оксамитовий сезон. Частина третя. Гастрономічна з легким романтичним флером
Монтенегро. Оксамитовий сезон. Частина перша. "Знайомство" >>> Монтенегро. Оксамитовий сезон. Частина друга. "Екскурсійно-туристична" >>> І оспів здорово! Познайомившись із морськими просторами, гірськими вершинами та міською архітектурою, не можна залишити без уваги гастрономічну частину програми, ...
 •  1 рік тому
Монтенегро. Бархатный сезон. Часть вторая. "Экскурсионно-туристическая"
Монтенегро. Бархатный сезон. Часть первая. "Знакомство" >>> Для того чтобы познакомиться со страной поближе, конечно же нужно углубиться в ее историю и современность.
 •  1 рік тому
Монтенегро. Оксамитовий сезон. Частина перша. "Знайомство"
Я сербський би вивчив тільки за те, Що можна сміятися без мети. Чорногорія цього року стала загальним хітом сезону турправдинців, що підтверджується просто величезною кількістю розповідей, з яких ми вже докладно ознайомилися з усіма туристичними і не туристичними об'єктами.
 •  1 рік тому
Чао, Чорногорія! Завершення
Початок тут >>> У нас залишився один повний день. А я так і не вирішила, куди податися. У Герцег Нові? Чи, навпаки, в Ульцині? Думала, що хай вирішить доля. Прийдемо на автостанцію та сядемо на найближчий автобус.
 •  1 рік тому
Чао, Чорногорія! (День шостий)
Початок тут >>> На п'ятницю, як ви пам'ятаєте (або не пам'ятаєте), була куплена екскурсія каньйонами. Забирали нас все від того ж кафе Табу, що і на попередню екскурсію.
 •  1 рік тому
Чао, Чорногорія! (день п'ятий)
Початок тут >>> Сьогодні я вирішила зробити день відпочинку. Нікуди не їхати. Бродити по околицях. Мене цікавили пляжі за Могреном. По березі до них дістатися неможливо, але Мапс ми показувало якісь стежки в обхід.
 •  1 рік тому
Чао, Чорногорія! (День четвертий)
Початок тут >>> З жалем виявила, що ні заходу сонця, ні світанок тут пристойних не зустрінеш. Сонце встає з-за гори, причому досить пізно, і закочується теж за гору. Але була в цьому й перевага – не треба вставати до світанку та бігти на набережну зустрічати сонце.
 •  1 рік тому
Чао, Чорногорія! (День третій)
Початок тут >>> Ранок. Вівторок. Світи Стефан чекає Ужинаючи напередодні, пршут не могли прожувати. Я його назвала «м'ясо дружба – пожував, передай іншому! ». І що з нею робити?
 •  1 рік тому
Чао, Чорногорія! (день другий)
Початок тут >>> Прокинулася я, як завжди, о 6-й. Тільки час тут йде по-іншому. Для місцевих була ще глибока ніч – 5 ранку. Напередодні, телефонуючи доньку, помітила, що о пів на восьму по-нашому (о пів на сьому по-їхньому) у нас тут було ще абсолютно світло, в той час, як удома була вже повна темря...
 •  1 рік тому
Показати ще »