Відгуки та розповіді про готелі Бечичі

Розповіді туристів про Бечичі додати розповідь
Готель не найгірший, є чого прагнути
Довго думала, але вирішила написати відгук. Почну із поселення. Нас висадили біля готелю, але вказівників чи якоїсь вивіски немає. До нас ні хто так і не підійшов, щоб зустріти.
 •  1 рік тому
Готель хороший, чисто, все нове, але є неприємні нюанси
Днями повернулася з Чорногорії, короткої подорожі, яка тривала 3 дні. Погода була чудова. Кінець вересня, а там 28 градусів. Море тепле, зручне для купання, дуже чисте. Також чисті пляжі.
 •  1 рік тому
Все чудово!
Це той випадок, коли реальність виявилася крутішою за очікування! Дуже милий готель, затишний і чистий номер з великою терасою на 1-му поверсі (n12), з усім необхідним для комфортного проживання.
 •  1 рік тому
Прекрасні апартаменти, гарний вайфай
Відпочинок у готелі сподобався, в апартаментах є все потрібне для комфортного проживання. Зустрічав нас Радомир – привітний та доброзичливий господар апартаментів, який допоміг нам донести речі до номера.
 •  1 рік тому
Хороший бюджетний варіант
Чудовий бюджетний варіант. Прекрасне розташування вілли (поряд мега-маркет, де готують безкоштовно гриль з купленого у маркеті м"яса, овочева крамниця, пекарня, кафе "Атос", де з 8-00 можна за 5 євро купити сніданок).
 •  1 рік тому
Чудовий бюджетний варіант!
Дуже навіть добре) приїхали о восьмій ранку, нас відразу заселили, бо номер був готовий (хлопцям, що прилетіли з нами, сказали прийти до 11 години. Оскільки було ще зайнято).
 •  1 рік тому
Хороший готель. Відпочили чудово
Гарний готель у Бечічі. Тих, кого цікавить пляж, повинні розглядати тільки це селище, т. к. безпосередньо у Будві на пляж ходити неможливо! Такого скупчення народу, народ просто кишить, пляжі вузенькі.
 •  1 рік тому
Номер так собі
Номер для тих, хто не морочиться з приводу комфорту, є все необхідне - і добре. Жили в номері 9, частково на бічну вулицю – вранці неможливо спати, звукоізоляції немає – дуже галасливо з вулиці, автомобілі їздять начебто коридором.
 •  1 рік тому
Дуже непоганий готель
Тихий затишний невеликий готель на третій (або навіть четвертій) лінії. Знаходиться на горі. Від моря метрів 800 чи кілометр. До моря йти веселіше, з гірки. Номери стандартні не маленькі.
 •  1 рік тому
Готель та сервіс просто нуль!
Вибирав готель сам, прочитав відгуки, ну начебто пишуть і непогані відгуки. Якщо описувати все, то шум від дороги дуже сильний. Треба сказати тільки тому вже не варто вибирати цей готель, якщо ви хочете просто тихо відпочити.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Ще про Бечичі