Запитання про готель Aleksandar 3*

Актуальні тури у цей готель
Отримай найкращу ціну від турагентів
  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
13 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Вибір готелю»
Наявність басейну.
Підкажіть, будь ласка, басейн біля свого готелю, чи це басейн готелю "Slovenska Plaza"?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
5 підписників  • запитав 2013-08-0311 років тому
Відповіді  •  10
аватар Alex72-28
басейн у них свій, не великий. Якщо, все ж таки виберіть цей готель, вимагайте номери всередині готелю, тому що номери, що виходять на море, для спокійного відпочинку не підійдуть!
аватар fl.ludmila
Велике спасибі за відповідь. Туроператори в один голос стверджують, що басейни у ​​цих готелів спільні і належать вони "Slovenska Plaza".
аватар valievat
вони напевно мають на увазі, що Ви також можете користуватися двома басейнами Slovenska Plaza
аватар Alex72-28
Напевно, але в цьому готелі басейн, але не великий, десь 20м на 12м! Якщо, все-таки зупиніться на даному готелі, рекомендую відразу обговорити з туроператором, де буде Ваш номер. Через те що наш номер виходив на набережну, ми засипали під звуки телевізора, тому що шум від дискотеки був дуже сильний і вранці обслуговуючі машини (завозили товар, вивозили сміття, прибирали територію), дуже заважають! Загалом готель не поганий, у номері є кухня та супермаркет не далеко! платні (5 євро з особи) і не зовсім зручні!
аватар Stepanoff
Пляжі платні????? ні фіга се:)))) Може лежаки та парасольки? Ходіть на Могрен. Там за 15 євро набагато зручніше, ніж пластикові Словенською :)))
аватар stepanov13
Там всі практично пляжі платні! Безкоштовні, це тільки назва пляж, галька велика, бруд, та ще якийсь струмок тече! (Можливо стоки). , прибирають, чисто, людей не багато. З мінусів, те, що парасольки стаціонарні і протягом дня, треба лежак постійно тягати, ховатися від сонця. фразу "Кований кукурудз" згадую з дріжджом, досі:)
аватар valievat
ми були наприкінці червня - не платили жодного разу за вхід на пляжі по всій набережній Словенки. Так - лежаки та парасольки платні, але в іншому... чула, що у липні/серпні платний вхід на Могрен 1 євро, але в період нашого відпочинку він був безкоштовний.
Можна також ходити на Бечичі.
аватар Stepanoff
я був на початку червня (коли народу було зовсім мало) і наприкінці липня. Ніде за ВХІД на пляж грошей не просили. На всій території Словенського який включає і "галька велика, бруд, та ще якийсь струмок тече" і цілком облаштовані і чисті ділянки мав можливість спостерігати "БЕЗКОШТОВНИКІВ" на своїх рушниках. І людей скрізь до хрону, стати нікуди. Якщо говорити про обох МОГРЕНАХ, то кожен з них поділений на ділянку з лежаками і парасольками (які, до речі, не стаціонарні, бо пісок і легко пересуваються) і безкоштовний шматок для "рушникоутримувачів". Так що не треба ля-ля :))))
аватар Alex72-28
Панове, давайте розділяти поняття, платний і безкоштовний. Дійсно пляж без лежаків і парасольок безкоштовний, але якщо Вас такий варіант влаштовує, будь ласка, відпочивайте на рушниках і великій галці! Якщо хочете комфорту, треба платити! І ходити за три дев'ять земель на інші пляжі, це той же варіант, кожному своє. У всіх різне поняття щодо комфорту!
аватар valievat
Це Ви правильно помітили, Alex72-28!
Але дозвольте деталізувати: на Бечичі, як і Могрен ходу 15 хвилин. Ходьба, та ще й поглядаючи на такі чудові краєвиди, для здоров'я корисна. Навіть на Словенській набережній можна знайти пляж із дрібною галькою.
аватар
Відповім на інші запитання про Aleksandar 3*
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще