зіпсований відпочинок

Написано: 29 липня 2012
Час поїздки: 27 червня — 11 липня 2012
Кому автор радить готель: Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
Два тижні тому прилетіли з Чорногорії. . . Відпочивали у готелі "Александер". Що стосується готелю та обслуговуючого персоналу в готелі нічого поганого сказати не можу. Для троячки готель дуже гарний, прекрасні номери з євроремонтом, з телевізором плазма та навіть з одноразовими тапочками. Щоденне прибирання номерів, ми жили в 1346 номері, у нас була усміхнена привітна покоївка, яка завжди прислухалася до наших побажань, хоча чайові ми їй залишали не кожен день. Годували чудово, ми брали напівпансіон, стояла така спека-40-45, ми дуже рідко додатково обідали. Ну, найсмачнішу рибу, приготовлену на грилі ми їли знову в нашому готелі, ресторан "Дель Мар", велике за це спасибі кухарям та Оленці, яка працює в цьому ресторані. Територія готелю супер, велика, красива і дуже доглянута . Якби біля готелю був би ще свій пляж, йому б можна відразу давати не три а чотири зірки.
На цьому наші позитивні емоції про відпочинок у Будві закінчуються...Все, що за територією готелю "Александер" - це наш Крим. Пляж нам не сподобався, т. к. тапочках; лежаки платні, 5 євро один на день; море спочатку було чисте, але потім за відсутністю штормів і північних течій, стало брудним. преса, то окуляри, а то й просто збирають на лікування хворих. Коротше кошмар! ось найжахливіший і брудний променад, ет в Будве-з одного боку клуби і ресторани, з протилежної-наш Черкізон, а біля клубів сидять жебраки. З усіх прибережних ресторанів нам сподобався своєю чистотою та затишком ресторан "Лабокка". . Краще взяти машину на прокат і проїхати всю Чорногорії і помилуватися її природою. Ми самостійно їздили в Бечичі, Петровац і т. д. Брали прогулянку морем, островами св. Стефвн. іт. д. Парк прогулянкових катерів у них старий, як і атракцій, так що потрібно добре подумати перш ніж розважатися таким чином.
Що стосується шопінгу...Хтось на сайті дуже захоплювався...Нам не пощастило, ми зіткнулися з тим, що нас намагалися два рази кинути, один раз при замовленні і покупці оптики, і вдруге при покупці зарядного пристрою. Коротше, ми зробили висновок, що серби проживають в Чорногорії, це наші хохли, що проживають в Криму! Не хотіла нікого образити, але мені вперше стало шкода грошей, витрачених на відпочинок. Хорватії або в Дубровнику, ось там і прекрасна природа і найчистіше море та цікаві програми для молоді, особливо в Дубровнику!

Хорошого всім відпочинку та чудового настрою!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал