Непоганий варіант, якщо він бюджетний.

Написано: 10 жовтня 2013
Час поїздки: 29 вересня 2013
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Інфраструктура: 8.0
Готель "Aleksandar" розташований на території красивого та квітучого комплексу "Slovenska Plaza". Має власний ресепшен та окрему їдальню-ресторан. Готель має основний корпус, де розташовується ресепшен та номери категорії "стандарт", а також окрема вілла "Aleksandar", що знаходиться на деякому (невеликому) віддаленні від ресепшену та ресторану. Номери на віллі класом вище та новіші (після ремонту). Також готель має невеликий басейн і спортзал, ну, і вся розважена інфраструктура "Slovenska Plaza" - у розпорядженні гостей "Александера". Поруч із готелем є безліч кафешок та магазинчиків. Номери укомплектовані кондиціонером, телевізором та феном. Сейф – на ресепшен за доплату (2 євро/день). За Wi-Fi також доведеться доплатити. "Александер" розташований близько до пляжу (муніципальний, лежаки із парасольками за доплату) і на деякому відстані від Старої Будви (близько двадцяти хвилин пішої прогулянки вздовж моря).
Стандартні номери в основному корпусі здалися трохи "втомленими", що вимагають як мінімум косметичного ремонту. Готель підійде як для невибагливих туристів (основний корпус), так і для людей, що приділяють особливу увагу комфорту (люкси та напівлюкси на віллі). Думаю, що "Александер" можуть сміливо обирати сім'ї з дітьми - на великій території туристичного комплексу їм де розгулятися. Єдиний невеликий мінус – відсутність ліфта в корпусах. Багаж доведеться піднімати та спускати сходами.


Бажаю всім приємного відпочинку!

*****
Фото та враження про готель привезено з рекламного інфо-туру Чорногорією у жовтні 2013 року.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал