Рекомендую!

Написано: 8 липня 2011
Час поїздки: 12 — 25 червня 2011
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Відпочивала на віллі "Бояна" разом із подругами. Кожна з нас брала одномісне розміщення. Проблем із бронюванням номерів не було, бо зверталася безпосередньо до господаря вілли Радована. Бронювали номери за 2 тижні до подорожі. Квитки взагалі брала за 5 днів. Все було в наявності. Хоча у високий сезон краще подбати заздалегідь - на віллі зазвичай "аншлаг" настає після 15 червня.
До речі, відпочиваю на цій віллі вже втретє, про що ніколи не шкодувала. Я, хоч дама і самостійна, все ж таки не люблю якихось труднощів, особливо на відпочинку. Власник вілли намагається всім гостям зробити відпочинок максимально комфортним, безпроблемним та приємним. Особливо самостійно дамам, що подорожують! : ))
Що порадувало цього року – новий корпус (збудований на місці старого)! Відмінний ремонт (якщо відпочиваючі не зіпсують), нові меблі, чудова сантехніка. Порадували нові двері з "підвищеною замиканням" та дзвінки! Дуже мило з боку господаря подумати про такі "дрібниці". Ходила до подруг "в гості" в інші корпуси (а я вже пожила у всіх). Теж все добре відремонтовано – і номери, і сходи. Меблі нові в багатьох номерах. Раніше в деяких номерах була дивна конструкція санвузлів (залишилася від колишнього господаря) – унітаз усередині душової кабіни. Цього сезону Радован все виправив! Просто респект! Дуже приємно приїжджати на віллу, де все влаштовано не "дешевше", а найзручнішим для гостей чином!

Цього року на віллі працює нова команда кухарів. Мої улюблені фаршировані кальмари були просто чудові. І випічка відмінного смаку та якості. Раджу спробувати також кабачкові оладки. Дуже смачно. Їжа завжди смачна та свіжа. Пробувала на віллі багато страв – лише позитивні спогади. Рекомендую також замовити ягняти на рожні - незрівнянна страва. І, до речі, у розхваленому "Ядрані" (на набережній) ягняти готують гірше. (І взагалі, цього року в "Ядрані" рівень сервісу та страв став набагато нижчим).
Персонал вілли працює чудово. І офіціантки, і покоївки. Офіціантки (Наташа та Міла) всі по-російськи чудово розуміють, тому проблем із замовленням страв не було. Особлива подяка офіціантці Наташі – чудова дівчина, усміхнена, привітна, працює швидко. Покоївки прибирали ідеально - швидко, якісно. Ні разу не було жодних нарікань ні в мене, ні в моїх подруг.
Якщо є питання – пишіть, із задоволенням відповім!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал