Відгуки та розповіді про готелі Пржно

Немає повідомлень про Пржно   Написати
Розповіді туристів про Пржно додати розповідь
Студія не sea view-жах!!
Зараз на цій віллі разом із донькою. Ми досвідчені мандрівники та їздимо багато, але ніколи не писали відгуки. Бо завжди були задоволені всім. У цей поїзд є деякі нюанси, про які хочеться попередити, щоб люди не потрапили в таку ж ситуацію як ми.
 •  7 років тому
Платний wi fi, хоча це взагалі не допустимо! І смішно! Дорога пряма під носом
Готель не має жодної території, плюс траса в 10 метрах, шумно від машин, цього готелю далеко до 4*.
 •  9 років тому
комфортна вілла, але трохи відірвана від інфраструктури
Вілла дуже комфортна, чиста, з кухонним блоком, гарним набором посуду, дбайливі господарі, проте вона продається як готель у м. Пржно, а опиняється у мініатюрному селі Каменево, відомого однойменним пляжем, біля Пржно.
 •  8 років тому
Чиста, акуратна вілла
Хто любить тишу без пляжних дискотек – це те, що потрібно. Спокійний, сімейний відпочинок. На вибір три пляжі - дрібногальковий, великогальковий та піщаний. Прибирання у номері щодня.
 •  10 років тому
Непоганий готель біля моря.
Великий готель "Maestral" з власним пляжем, басейном та казино розташувався у затишній бухті неподалік курортного містечка Пржно, що на Будванській рів'єрі. Номери в готелі затишні, після реновації - з новими меблями та сантехнікою.
 •  11 років тому
Дуже сподобалося, всім радимо
Ми відпочивали у віллі Сара з 1-9.09. 2013, купили путівку, що горіла, і добре, що тільки потім я почитала відгуки, інакше б не поїхали. Нам дуже сподобалося, прибирали у нас майже кожен день, все було дуже чисто, кілька разів міняли рушники, чудовий вид з балкона, є телевізор, кондиціонер, холодиль...
 •  11 років тому
Чудовий відпочинок
Готель залишив себе позитивні спогади. Є невеликі недоліки, що стосуються обслуговування номера, але в цілому ми залишилися задоволені тим, що не помилилися у виборі готелю для свого відпочинку.
 •  11 років тому
Вілла непогана, хоч і розчарувала деякими недоліками
Загалом вілла непогана, хоч і розчарувала деякими недоліками, до яких ми готові не були, проте вони нам медовий місяць не зіпсували:) ПЛЮСИ: тихе місце, балкон з чудовим краєвидом, кондиціонер, Інтернет.
 •  11 років тому
Чудовий відпочинок.
Кілька днів тому повернулася із Чорногорії, де провела незабутній відпочинок. Дуже сподобалася країна та люди дуже доброзичливі та привітні. У мене жодного разу не виникло проблем у спілкуванні.
 •  11 років тому
Відпочинок у Чорногорії
Відпочивав із сім'єю у Чорногорії вперше. Віла загалом відповідає опису, крім наступного: власного пляжу у вілли немає, поруч тільки пляж Каменево та пляж готелю Маестраль; невеликий мінімаркет не тягне назву супермаркету.
 •  11 років тому
Показати ще »


Ще про Пржно