Відгуки та розповіді про готелі Рафаїловичів

Розповіді туристів про Рафаїловичі додати розповідь
Рекомендую Bonaca
Все що вище за позитивне написано про віллу Bonaca – ДІЙСНО ТАК! І великий балкон з садовими меблями, вид на море з 2 поверху, і маленька, але повноцінна кухонька в номері Студіо - дуже стали в нагоді: завжди гарячий сніданок на балконі, іноді і вечеря).
 •  2 місяці тому
Вілла сподобалася, все було чудово
Вілла чудово підходить для спокійного відпочинку, поблизу немає галасливих трас, ресторанів та дискотек. Вілла знаходиться за дві хвилини від моря, засинаючи, ми чули шум прибою.
 •  1 рік тому
Готель нічого, але поруч із трасою міжнародною
Що не сподобалося: 1. Розміщення готелю, поряд траса, машини їздять цілодобово. Брати нижче 6 поверхи та номери друга цифра 1-2 не рекомендую, з них вид на трасу. Чи не переселяють.
 •  1 рік тому
Плюс, що 1-а лінія, сервіс - 0, дуже маленький номер
Зустріли, заселили в 12 днів, давши ключі і показавши номер. До моря 2 хвилини. І на цьому добрі плюси закінчились. На 3-й день нашого проживання о 6-30 ранку нас почали переселяти в інший номер.
 •  1 рік тому
По-домашньому ненав'язливо
Попався тур практично за ціною перельоту і вирішила, що відмовлятися не можна, тим більше що в Чорногорії бувати не доводилося. Прилетіли ми після 17, біля місця висадки нас зустріли і одразу проводили в номер, тож очікування не було.
 •  1 рік тому
Дуже хороший комфортний готель з чудовим розташуванням
Зупинялися у цьому готелі у вересні. Приймаюча сторона "R-Tours". Спочатку нас заселили в дабл, хоча був оплачений сьют із кухнею. Господиня Радміла вибачилася, пояснивши, що в агентстві щось наплутали і завтра вона нас обов'язково переселить.
 •  1 рік тому
Відпочинок у вересні в Obala Ponta Nova 3*
Відпочивали в цьому готелі вдруге. Спочатку нас заселили в номер Р3 (це поверх -1, там де рецепція) з видом на огорожу даху сусідньої будівлі, ні про який вид на море навіть не варто заїкатися, хоча позиціонує себе готель, як готель з видовим номерним фондом (у наше перше відвідування у 2015 р.
 •  1 рік тому
Чесний огляд
Проживали у ньому самі з дитиною на початку вересня 2021 року. Готель знаходиться в 100 м від піщано-галькового пляжу курорту Рафаїловичі і за 400 метрів від пляжу Каменево.
 •  1 рік тому
Господиня супер, розташування відмінно, але номер та прибирання.
Господиня дуже привітна! Сама зустріла, провела нас до місця. Дуже дякую, що заселила нас дуже рано вранці, не довелося чекати часу заселення. Розташування вілли дуже класне.
 •  1 рік тому
Дуже сподобалось
Було 10 ночей удвох у 3-місному номері 7 з балконом, тому було просторіше. Вілла симпатична зелена у дуже красивому районі 200 кроків на ближній пляж. Там було дуже багато людей займали місця у 8 годин тому ми ходили через тунель на пляж Кам'янево, там дуже чиста вода та просторіше.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Рафаїловичі