Відгуки та розповіді про готелі Рафаїловичів

Розповіді туристів про Рафаїловичі додати розповідь
Спокійний відпочинок, близькість чудового пляжу в Камні.
Невеликий затишний номер з балконом та видом на море, близькість пляжу, кафе магазинів, довга прогулянкова зона. Місце для спокійного відпочинку, море, гарна країна. Хочеться знову приїхати.
 •  10 місяців тому
Гарний готель, Wi-fi був безперебійний, сніданки гарні, персонал дуже привітний
Приїхала до готелю о 22 годині вечора, відразу ж заселилася, персонал - дівчата дуже привітні, відразу запитали що потрібно, що не влаштовує, не було чайника, я сказала і відразу ж принесли.
 •  1 рік тому
Відпочинок у Чорногорії
Доброго часу доби всім! Хочу поділитися деякими моментами своєї відпустки до Рафаїловичів. Зупинялися ми у двокімнатних апартаментах у Вілла Травня. Цілком пристойно і чисто.
 •  1 рік тому
Рекомендую Bonaca
Все що вище за позитивне написано про віллу Bonaca – ДІЙСНО ТАК! І великий балкон з садовими меблями, вид на море з 2 поверху, і маленька, але повноцінна кухонька в номері Студіо - дуже стали в нагоді: завжди гарячий сніданок на балконі, іноді і вечеря).
 •  1 рік тому
Вілла сподобалася, все було чудово
Вілла чудово підходить для спокійного відпочинку, поблизу немає галасливих трас, ресторанів та дискотек. Вілла знаходиться за дві хвилини від моря, засинаючи, ми чули шум прибою.
 •  3 роки тому
Готель нічого, але поруч із трасою міжнародною
Що не сподобалося: 1. Розміщення готелю, поряд траса, машини їздять цілодобово. Брати нижче 6 поверхи та номери друга цифра 1-2 не рекомендую, з них вид на трасу. Чи не переселяють.
 •  3 роки тому
Плюс, що 1-а лінія, сервіс - 0, дуже маленький номер
Зустріли, заселили в 12 днів, давши ключі і показавши номер. До моря 2 хвилини. І на цьому добрі плюси закінчились. На 3-й день нашого проживання о 6-30 ранку нас почали переселяти в інший номер.
 •  3 роки тому
По-домашньому ненав'язливо
Попався тур практично за ціною перельоту і вирішила, що відмовлятися не можна, тим більше що в Чорногорії бувати не доводилося. Прилетіли ми після 17, біля місця висадки нас зустріли і одразу проводили в номер, тож очікування не було.
 •  3 роки тому
Дуже хороший комфортний готель з чудовим розташуванням
Зупинялися у цьому готелі у вересні. Приймаюча сторона "R-Tours". Спочатку нас заселили в дабл, хоча був оплачений сьют із кухнею. Господиня Радміла вибачилася, пояснивши, що в агентстві щось наплутали і завтра вона нас обов'язково переселить.
 •  3 роки тому
Відпочинок у вересні в Obala Ponta Nova 3*
Відпочивали в цьому готелі вдруге. Спочатку нас заселили в номер Р3 (це поверх -1, там де рецепція) з видом на огорожу даху сусідньої будівлі, ні про який вид на море навіть не варто заїкатися, хоча позиціонує себе готель, як готель з видовим номерним фондом (у наше перше відвідування у 2015 р.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Рафаїловичі