Відгуки та розповіді про готелі Ульциня

Розповіді туристів про Ульцинь додати розповідь
Старий втомлений готель на 1,5 зірки з гарним видом на море
Переваги: Готель прямо в морі. Є 3 м вежа, щоб попірнати у воду. Вода – ідеальна. О 5 хв. ходьби "кристалічний пляж" з ідеальним видом на безлюдний острів і майже порожнім.
 •  3 роки тому
Відгук готелю Albatros Hotel
Я була готова до того, що цей готель моєї молодості, але він якісно побудований, чистий, зручний, у дуже хорошому місці, поруч 2 пляжі, облаштовані, є лежаки та парасольки, багато сосни, вхід у воду зручний.
 •  4 роки тому
Музика півночі
Пишу з цього блядського місця. Готель гарний, чудовий вид із вікна. Персонал привітний та смачні сніданки. Забирають щодня і все працює. А заснути раніше двох-трьох ночі вам не вдасться, тому що музика вривається з усіх боків, у тому числі із сусідського вікна поверхом вище.
 •  5 років тому
Не дуже добре
Ненав'язливий сервіс, від слова - зовсім, ненав'язують прибирання (навіть залишені чайові не допомагають), винос сміття, гарячої води не допитаєшся, матрац на ліжку давно настав час викинути, телевізор не працює, на сніданки погоджуватися не раджу.
 •  5 років тому
відпочивали сім'єю
Сподобалося все і сам готель (жили в корпусі А) і вид з балкона і поруч сосновий бор. Не можу зрозуміти чому пишуть. що мізерні сніданки, а тим більше вечері.
 •  7 років тому
Альбатрос не 3, а 2 зірки!
Чесно кажучи, боялася їхати у 2 зірки! Це після 5-зіркових турецько-єгипетських готелів. Від Тівата (аеропорт) везли аж 3:00! (В таксі, стояли в пробках. . ) Готель стоїть на відшибі, все далеко.
 •  8 років тому
Дуже лайтовий готель Zlata Oliva
Привіт дорогі читачі! Нещодавно ми з сім'єю залишили чудову Чорногорію. Взагалі ми дуже любимо подорожувати і щороку обираємо нову точку. Цього року було ухвалено рішення побувати у Чорногорії.
 •  8 років тому
Готель для відпочинку з дітьми від 6 років.
Готель вибрали базуючись на відгуках в інтернеті про готелі, всі відгуки були хороші, але нам попався також відгук і про обман, що і ввело нас в сумніви про цей готель. Для того щоб зрозуміти що це за готель ми вирішили зателефонувати та дізнатися про умови бронювання, поспілкувавшись з менеджером м...
 •  9 років тому
вилікували спини у zlata oliva
Усім добрий день, ось і я зібравшись вирішила написати про свій відпочинок у златій оливі. Вибирала готель за відгуками на різних сайтах, обрала оливу так як начебто і хороші відгуки, і відпочивають там в основному з дітьми.
 •  9 років тому
гарний готель для відпочинку з дітьми
Вибрали Чорногорію для відпустки так як без візи, У зв'язку з тим що вирішили їхати коли до Чорногорії ще не почався сезон звернули увагу на південь Чорногорії, а точніше на Бар та Ульцин.
 •  9 років тому
Показати ще »


Ще про Ульцинь