Відгуки та розповіді про готелі Північної Македонії

Розповіді туристів про Північну Македонію додати розповідь
Прекрасний день у Македонії
Прекрасний день у Македонії У Болгарії ми провели три дні, наповнені найрізноманітнішими подіями, про які ми розповідали у попередній публікації. Це ух, як, заряджає емоційно, але, зізнатися, і дещо втомлює.
 •  9 років тому
Македония – такая близкая и прекрасная!
В начале летнего туристического сезона в Инете я прочитала перечень безвизовых стран для жителей Украины. И, не знаю почему, запомнилась страна Македония. Наверное, из-за ассоциации с Александром Македонским.
 •  11 років тому
Македонія – така близька та прекрасна! (день другий)
Дивно, але в поїздках ранкове пробудження для мене не важко. Незважаючи на пізнє повернення до готелю, наступний день розпочався з сьомої ранку. Отже, о 7-й ранку підйом, з 7-00 до 8-00 в готелі сніданок.
 •  11 років тому
Незабутнє занурення
Це було незабутнє купання. Вперше я відчула життя водойми, в яку поринула. Розповідаю я вам про македонське Охрідське озеро. Потрапила я туди за путівками, придбаними в туристичній агенції Преміум-Клас торік.
 •  11 років тому
Македонія. Час не владний.
Все почалося ще з 2007 року, з поїздки до Чорногорії. Перебуваючи там, я потоваришувала з багатьма людьми з країн колишньої Югославії, а також познайомилася з їхньою музикою.
 •  15 років тому
Македонія
Дуже-дуже красиво, дорога там як серпантин, міста знаходяться ніби на скелях, природа шалена, мова схожа на російську
 •  17 років тому
Показати ще »