Відгуки та розповіді про готелі Мальти

Розповіді туристів про Мальту додати розповідь
Мальтійські бродилки. На землі, під землею і трохи біля води
Начебто, і не дуже давно була справа. . . А в сучасних реаліях – вже в минулому житті : ) Мальта у нас трапилася в лютому 2020 г. Тоді вже було заборонено в'їзд у всі країни китайцям.
 •  3 роки тому
Мальтійські бродилки. По жовтих вулицях Валлетти
Навіщо і чому Воробейчікова опинилися на Мальті, і як вони жили-поживали там, можна дізнатися з оглядового звіту "Мальтійський вікенд. Про життя-буття та транспорт (без історії та пам'яток)".
 •  4 роки тому
Мальтійські бродилки. Казкова розкіш за скромними стінами
Насамперед за прильотом на Мальту було вирішено відвідати, мабуть, найголовнішу , найяскравішу пам'ятку Мальти, що запам'ятовується, взагалі – Кафедральний собор Святого Іоанна.
 •  4 роки тому
Ах, карнавал-карнавал, або Масляна по-мальтійськи
Купуючи квитки на Мальту, ми навіть не припускали, що і на Мальті буває карнавал. Ми взагалі про Мальту мало чого знали )). Докладніше про те, як взагалі ця історія вийшла і про організаційно-побутові питання мальтійської вилазки, можна прочитати в оповіданні «Мальтійський вікенд.
 •  4 роки тому
Мальтійський уїк-енд. Про життя-буття та транспорт (без історії та пам'яток)
Що тобі подарувати, Людина моя дорога? (С. Аліханов, А. Жигарьов, музика Р. Майоров) От куди-куди, а на Мальту я точно не збиралася. Ще Європи не пізнані, а тут якийсь острівець у нетрях Середземного моря… Стояв спекотний серпень.
 •  4 роки тому
Мальта від неквапливої ​​бабусі
На Мальту я зазиралася давно – історичні лицарі, Мальтійський ордер, нездана османам фортеця, зйомки деяких сцен переглянутих мною фільмів (Троя, Гладіатор, Ігри престолів).
 •  4 роки тому
Таинственный остров
Ну вот и я дорос до Мальты. Не скажу, что это была мечта всей жизни, но попасть в эту загадочную для меня страну, было желание последних нескольких лет. Сдерживала только отсутствие прямого перелета не_в сезон, ну и стоимости перелетов со стыковками.
 •  7 років тому
Мої мальтійські канікули
Нарешті збулася моя мрія! Я на Мальті! Тур був весняний, екскурсійний, якраз на католицький Великдень, 5 днів. Переліт Air Malta порадував. Відстані між кріслами достатні, годують комплексним обідом, всі напої, крім алкогольних, безкоштовно.
 •  11 років тому
Мальта – спадщина лицарів госпітальєрів
Пощастило злітати на Мальту на 4 дні у листопаді. Крихітний острів, практично позбавлений рослинності, але наскільки він притягує до себе своєю оригінальністю та неприступністю!
 •  12 років тому
Мальта. Сент-Джуліанс. Мовна школа ЄС
Мальта. Сент-Джуліанс. Мовна школа ЄС.
 •  11 років тому
Показати ще »