Запитання про Мальту

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
139 підписники будуть
повідомлені про запитання
Теми запитанняа

Запитання на тему «Документи та кордони»
Візи для громадян України: куди звертатись?
Доброго дня! Я – громадянка України. Хотілося б поїхати на Мальту, але я не знаю, куди звертатись з питань отримання візи. В Україні немає мальтійського посольства. Чи є можливість звернутися до посольства іншої країни на території України, чи тут існують інші моменти? Буду вдячна за будь-яку інформацію з цього питання!
Ірина
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
2 підписника  • запитав 2008-01-1017 років тому
Відповіді  •  5
аватар Docker
Y letal poltora goda назад, kogda Malta eshe ne bila в shengene. Візил путівку в турагентство. Агентство свызало принимающей storonoi, pereslali kopii всих моїх dokumentov. Maltiiskii turoperator pereslal ih в polieiskoe upravlenie Valleti, і oni vislali mne vizu в elektronom variante.По пpиzdу, в готелю забрали pasport, i vernuli ego на sleduushii den s vkleinim origenalom vizi. Як seichas все rabotaet незнаю, швидке все cherez Italiaynskoe посольство.
аватар verdandi
Попередня відповідь - з 1 січня для поїздки на Мальту потрібна шенгенська віза.
аватар verdandi
Теоретично, згодиться будь-який Шенген - ось хоч італійська. Куди Вам звернутися саме за мальтійським шенгеном (щоб точно не було проблем) – не знаю. Вам мають допомогти у турагенствах.
аватар Lenna
Віза на Мальту оформляється через Москву, тому готуйте повний пакет документів і відправляйте з кур'єром до Москви. Іншого виходу для отримання візи до цієї держави на жаль немає.
аватар Kiev2000
Найлегше буде через саме Мальтійське посольство. Подейкують, що ще не було жодної відмови у візі. Жаль звичайно, що в Києві немає посольства (країна не багата і не може собі дозволити утримувати посольства в кожній країні). Але якщо ви туди поїдете, то не пошкодуєте.
аватар
Відповім на інші запитання про Мальте
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще