Відгуки та розповіді про готелі Мальдів

Розповіді туристів про Мальдіви додати розповідь
Зараження ковідом на Мальдівах. Особистий досвід
Отже, довгоочікувана відпустка, яка виявилася для нас СТРАШНИМ СНОМ. . . Приїхали ми з чоловіком на 4 дні на Мальдіви в готель Amary Hawoda Maledives (з 13.11. 2021 по 17.
 •  3 роки тому
Найгірший медовий місяць – посадили на карантин
26 квітня я зі своєю родиною прилетіли на Мальдіви із Дубая. Мандрували самостійно. На Мальдіви ми прилетіли вперше. Вирішили зіграти весілля на острові-резорті Південний Мале.
 •  3 роки тому
Негативний досвід відпочинку на Мальдівах
Дуже втомилися від ковіда у Росії. І дуже захотілося поїхати погрітися на сонечку. Прочитали про Мальдіви, безпечний відпочинок у плані ковіда. Купили квитки на літак, замовили готель.
 •  4 роки тому
Чудовий відпочинок!
Вирішили полетіти на Мальдіви, бо побачили диво-цінник, до цього такої думки не було, думали космос по грошах. А тут ще й на все включено, як Домінікана! Переліт не важкий зовсім, ми думали летіти "Аерофлотом", але потім вирішили краще з пересадкою, тим більше якщо у вас є пріоріті, можна в Досі, та...
 •  4 роки тому
Вау тур Дубай + Мальдіви
Так уже вийшло, що на весільну подорож ми накопичили пару років, хотілося запам'ятати поїздку на все життя! ! Готувалися ґрунтовно, переглядали десятки турфірм, усім відправляли листи і дзвонили з проханням допомогти знайти тур.
 •  5 років тому
Найгірший відпочинок у моєму житті!
Усім найкращого! Оповідання хочу побудувати трохи інакше, ніж зазвичай – буде не історія, що складається з низки послідовних подій, а тематичні розділи або блоки, присвячені різноманітним аспектам відпочинку (природа, готелі, розваги, їжа, екскурсії тощо) Від автора (можна пропустити).
 •  6 років тому
Мальдіви-рай на землі.
Хоч би написати про Мальдіви. Мальдіви це щось не описуване, це що те, що потрібно побачити самому, можна переглянути тисячу картинок і думати, що ви вже склали свою думку про Мальдіви.
 •  7 років тому
Ловля тунця. (картина маслом Сальвадор Далі)
Ми вирушили на рибалку, коли відпочивали, такий собі активний відпочинок! І звичайно зловили його, кожен рибалка - турист спіймав тунця! Такий ось атракцій для любителів порибалити!
 •  7 років тому
Як самостійно організувати тур на Мальдіви
З усіх наших поїздок дикуном, організація поїздки на Мальдіви була найскладнішою. У даному пості я опишу деякі моменти, завдяки яким самостійному туристові буде легше організовувати свій відпочинок.
 •  11 років тому
Екзотичний рай на Мальдівах
Мальдіви 2013 Це ідеальне місце для ночівлі та подорожуючих дикуном. Ми дуже багато готувалися до подорожі та захочемо сказати це однозначно правильне гарне рішення. Острів відносно великий, 1.
 •  11 років тому
Показати ще »