Відгуки та розповіді про готелі Адду Атолла

Немає визначних пам'яток Адду Атолла
Немає повідомлень про Адду Атолле   Написати
Розповіді туристів про Адду Атол додати розповідь
Щось трапилося з сервісом
Ніколи не беріть категорію pool villa, якщо не бажаєте ходити до пляжу 1.5 км. Після прильоту на відпочинок туристів поселили в їх категорію номери, але на саааамий відбиток.
 •  7 років тому
З любов'ю до Мальдів та готелю
Мрії збуваються! Нехай навіть і в тризірковому готелі. Зате у раю! Найзабутнє враження від відвідування острова залишив надзвичайно багатий домашній риф! Різнокольорові та різні за розмірами орські жителі у ньому буквально кишать!
 •  12 років тому
Якщо Ви активний турист, то Вам сподобається
Якщо Ви шукаєте тиші, відчуженості, білий пісок і шикарні пляжі, якщо мета Вашої подорожі на Мальдіви - ніжиться на сонці і купатися і нічого не робити, раджу почати знайомство з островами з іншого готелю.
 •  12 років тому
Кайф
Чудово. Все добре, але є поради: 1. беріть віллу в Wispering Palms – я була на екскурсії на всіх віллах і там реально найкраще. Частина вілл з іншого боку острова не має власного виходу на океан, оскільки там риф, каміння та сильні відливи.
 •  14 років тому
Новорічні канікули.
вирішили ми з хлопцем зустріти новий рік на Мальдівах. поїхали в турагенство вибрали тур. дочекалися підтвердження і в перед. до гана. теж летіти, але не на гідролітаку як говорив тур оператор, а на звичайному літаку.
 •  15 років тому
Мальдівський Новий 2009 рік
Брали палаючі путівки на Мальдіви за 2 дні до НГ через Tez Tour. Тільки в день вильоту, за 8 годин прийшло підтвердження з готелю про готовність прийняти нас. Долетіли без проблем на Аерофлотівському Ілі з розривом трансферу на 2:00 в Малі.
 •  15 років тому
Залишилося набратися терпіння і змірятись з усім
Відпочивали на початку жовтня. Скористалися послугами агентство Kuda. ru, яке нічого не знає, як виявилося, про готелі на Мальдівах. Відправили на острів, підібрали готель (за вартістю такою самою як і хороша п'ятірка могла б бути).
 •  16 років тому
Відпочинок у райському місці за доступною ціною.
Острів дуже великий, з'єднаний з сусідніми піщаними островами дамбами і є можливість їздити по них на велосипедах (надає готель безкоштовно). Сам готель є досить демократичним.
 •  18 років тому
Показати ще »


Ще про Адду Атол