Відгуки та розповіді про готелі Лхавіяні Атол

Немає визначних пам'яток Лхавіяні Атол
Немає повідомлень про Лхавіяні Атол   Написати
Розповіді туристів про Лхавіяні Атол додати розповідь
Як на перший раз на Мальдівах, сподобалося все!
Готель коштує своїх грошей, однозначно. Персонал привітний, кухня чудова, атмосфера – супер!
 •  3 роки тому
Обходьте десятою стороною
Готель рівня гестхауз з жахливим обслуговуванням та харчуванням. Океан рівня одеської затоки, нічого подібного до коралового рифу немає, територія не доглянута. Ми випадково потрапили в цей готель, бо це була єдина альтернатива в день вильоту на Мальдіви, так як в заброньованому готелі (OBLU SELECT...
 •  3 роки тому
Готель відповідає 5 зіркам
Вибрали готель за рекомендацією менеджера туристичної компанії, через яку організовували відпочинок. Готель повністю відповідає своєму рівню, у ньому все нове, свіже. Наша вілла мала чудовий пляж, чистий пісок.
 •  5 років тому
Готель супер - виправдав усі очікування від Мальдів
Давно моєю мрією було відвідування цього раю! Деякі знайомі, які вже бували на Мальдівах, залишилися м'яко кажучи не дуже задоволені і говорили, що вони того не варті, одного разу достатньо щоб побачити і все.
 •  5 років тому
Осінь поганий готель!
Пляж жахливий, брудний, пісок утрамбований зі шматками коралів Їжа жахлива! Що було на вечері потім опиняється на сніданку! Фрукти з боєм вибиваєш із персоналу! ! ! Все пересмажується на пальмовому маслі!
 •  9 років тому
Хороший готель. Тенісний корт на ремонті та кінця ремонту не видно.
Гарний зелений готель. Найдешевші номери Garden без зауважень. Дорожче платити немає сенсу. WI-FI у номері є. Купатися на острові можна лише в одному місці, ліворуч від пірсу.
 •  10 років тому
Atmosphere Kanifushi Maldives Hotel 5*
Новий готель, уважний персонал, готовий виконати будь-яке прохання або майже будь-яке, смачна їжа в різноманітності (будь-які коктейлі, винна карта дуже непогана), розваги (дайвінг, теніс, зал, рибалка, екскурсії), для гостей з дітьми є дитячий клуб з нянями .
 •  10 років тому
Відмінний готель із безкоштовним дайвінгом
Ми вже відпочивали на інших мальдівських островах і склали собі думку, що великі острови-готелі (типу Бандос, Кураматі, Ріїті Біч) нам подобаються менше: не відчувається духу Мальдів, немає відчуття перебування на маленькому острівці посеред океану, менше єднання з природою.
 •  11 років тому
Так виглядає рай
Готель порекомендували в турагентстві Юнітурс як хороший готель для молодят. Вивчивши кілька відгуків саме молодят, забронювали Куреду Айленд 4*, попередньо попросивши менеджера повідомити в готель, що маємо весільну подорож.
 •  12 років тому
Запаморочливий Медовий тиждень на Мальдівах
Життя прекрасне, особливо якщо це життя протікає на Мальдівських островах: ) Про те, що ми проводитимемо свій медовий тиждень на Мальдівах, було вирішено відразу і без вагань - адже це те райське містечко, де навіть повітря просякнуте романтикою.
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Лхавіяні Атол