Відгуки та розповіді про готелі Мулаку (Міму) Атол

Немає повідомлень про Мулаку (Міму) Атол   Написати
Розповіді туристів про Мулаку (Міму) Атол додати розповідь
Казка на ім'я Cinnamon Hakuraa Hura
Були вперше із чоловіком на Мальдівах. Дуже переживала за свій вибір (це був подарунок чоловікові на річницю весілля). Летіли гідропланом, робили зупинки у двох готелях перед нашим, розчарувалися, було багато водоростей, вид бунгало не вразив, Дерево потемніло, стало темним на тлі блакиті не дуже і ...
 •  3 роки тому
Супер готель
Був у цьому готелі у вересні 2018 року. Огляди були небагато, але вирішили піти однаково. І коли прийшов, він був здивований. Пляж білий, бунгало окремо із виходом на пляж.
 •  6 років тому
Ану їх ці Мальдіви
Доброго часу доби, шановні туристи, змучені пошуком готелю та страхами невдалого відпочинку: ) Намагаюся викласти свою радість від подорожі. 1. Збиралися ми з дружиною на Мальдіви досить довго, вперше зібралися у вересні 2011 року.
 •  12 років тому
Хороший готель
Відпочивав у цьому готелі в середині липня 2011 року протягом 2 тижнів. Готель мені дуже сподобався, а саме: 1. Територія. Доглянута та красива. Скрізь і часто прибирають: на пляжах щодня, територію всередині острова – постійно.
 •  13 років тому
відпочинок на Мальдівах
Отже, по порядку. Летіли Катарськими авіалініями з пересадкою в Досі. Я в захваті! Аеробуси нові, все працює, бортпровідники з посмішками до вух (кажуть тільки англійською), їжа смачна (навіть булочки підігрівають, а не дають прямо з холодильника, як наші).
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Мулаку (Міму) Атол