Відгуки та розповіді про готелі Північного Мале Атолла

Розповіді туристів про Північний Мале Атол додати розповідь
Чудове місце. Можна кілька разів приїжджати і завжди шукати щось нове
Січень – час, коли ми з чоловіком традиційно їздимо відпочивати тільки вдвох, щороку з нетерпінням чекаю на поїздку, оскільки завжди намагаємося вибирати максимально комфортні курорти з хорошим дозвіллям та якісним сервісом.
 •  2 роки тому
Найкращий на острові
На Мальдівах була вперше, порівнювати нема з чим, тому мої відчуття: після прибуття, а нас із літака в цей готель прибуло більше 20 осіб зустріли у місцевому порту, валізи забрали працівники, а ми пішки пройшлися 5 хв.
 •  2 роки тому
Гарний курорт
Спочатку ми планували відпочинок на цьому курорті ще минулого року, але ситуація у світі, маю на увазі ковід, плани наші змінила, тому відклали та поїхали у травні цього року.
 •  3 роки тому
Небагато про відпочинок на Мальдівах
Вирвалися до сонечка, наситилися вітаміном D, зарядилися бадьорістю та поповнили запас приємних спогадів, за спогади команді Club Med окреме спасибі від усієї нашої родини.
 •  3 роки тому
Шикарняний
Відпочивали втрьох із донькою 3.5 роки. Літали у квітні Азуром Україна від Анекса, прямий дев'ятигодинний чартер, щодо авіа зауважень не було. Вранці прилетіли до аеропорту Мале і близько години витратили на все, у т.
 •  3 роки тому
Про дитячі клуби на курортах Club Med на прикладі Kani
Повернулися минулого тижня з подорожі на Мальдіви, як завжди Клаб Мед, як завжди у повному складі – мама-тато, Паша 5 років, Анюта 6 років та Вадим 14 років. Таким чином наша сім'я за 3 роки відпочила на чотирьох різних курортах.
 •  3 роки тому
Просто чудово!
Відпочили класно! Літали вдвох із подругою, без чоловіків, без дітей, просто повний релакс та безтурботність. Надалі я з радістю полечу сюди з дітьми, але цього разу була програма для дівчаток.
 •  3 роки тому
Рай
Трансфер на човні займає 1 годину, зручно, що не потрібно чекати на літак і для аерофобів найкращий варіант. Територія Острів дуже зелений, красивий, прибирають територію щодня.
 •  3 роки тому
Номерний фонд простакуватий
"+": + Часті акції, коли НВ = FB. + Відмінний кораловий риф. + Доглянута, зелена територія. "-": - Номерний фонд простакуватий.
 •  3 роки тому
Найперший готель, відкритий на Мальдівах
"+": + Велика кількість ресторанів з кухнями з усього світу: 8 ресторанів та 3 бари. + Шикарний домашній риф, розташований дуже близько до пляжу. + Дуже зелений острів.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Північний Мале Атол