Відгуки та розповіді про готелі Нуну Атол

Немає визначних пам'яток Нуну Атол
Немає повідомлень про Нуну Атол   Написати
Розповіді туристів про Нуну Атол додати розповідь
Готель гарний. Менеджер поганий
не те, що ми чекали...обіцяли золоті гори, а за фактом не професійне та дуже посереднє обслуговування! агент, який зустрів нас на острові, отримав свої чайові і тепер ігнорує нас, хоч і просив зв'язатися з ним з будь-якого питання.
 •  1 рік тому
Жах та обман
ЖАХ. Політика готелю – обдурити туриста. Не псуйте відпочинок, нерви та гроші. До прекрасного можна віднести лише білий пісок, блакитний океан та шикарну рослинність, яку створила природа.
 •  3 роки тому
Відгук про готель The Sun Siyam Iru Fushi
Про готель хороші враження, ми вже раніше бували там. Єдиний мінус, що потрібно було заздалегідь бронювати ресторани, доводилося харчуватися тільки на шведській лінії, часом цього мало.
 •  5 років тому
Ми відпочивали в готелі Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* на нашу річницю весілля
Сказати, що це був райський відпочинок, це нічого не сказати. Я багато дивилася фотографій та ретельно вибирала готель. Я не вперше на Мальдівах, але раніше до острова добиралися катером, тому такого захоплення не було.
 •  7 років тому
Все про що мрієш на одному острові!
Це один із небагатьох готелів на Мальдівських островах, куди можна легко вирушити з дитиною. Так, переліт не з коротких, але час проведений на цьому райському острові точно того вартий.
 •  7 років тому
Дуже сподобалось
Напевно так заздалегідь, як ми збиралися на Мальдіви, я ще ніколи не збиралася. Було вивчено тонну матеріалу. Опитано форумчан. У грудні 2015 року купили квитки Аерофлот на серпень 2016 року, потім поїздка перенеслася на листопад.
 •  7 років тому
Мій ідеал ))) !
Після цього готелю я вже не зможу спокійно відпочивати в інших готелях та країнах. Завжди порівнюватиму цей чудовий курорт, і бачити у всьому недоліки. Казка просто казка!
 •  8 років тому
Hilton Iru Fushi 5*
Великі білі пляжі, дуже смачна кухня, відмінний сервіс. Оперативна служба Баггі. Великий басейн біля номера. Дуже смачна кухня у ресторані на воді, у ресторані Бамбук. Є дискотека.
 •  11 років тому
Їхати чи не їхати до Хілтона?
Вітаю всіх туристів! Хочу сказати, перш за все, що ті "унікуми", які примудрилися повернутися з Хілтона чимось незадоволеними, мабуть, були або досі не здорові або не встигли акліматизуватися.
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Нуну Атол