Відгуки та розповіді про готелі Мексики

Розповіді туристів про Мексику додати розповідь
Мексика - країна загадок та чарівництва!
Доброго дня! Хотіла б описати нашу чудову подорож до Мексики Бронювали заздалегідь, місяці за два до початку, заощадили на авіаперельоті Ну і ми були дуже раді, що зараз можна в'їжджати в країну за електронним дозволом, який нам без проблем оформили у туристичній фірмі.
 •  6 років тому
Варто подивитися....
Отже, подорож наша розпочалася 22.02. 14. в аеропорту Бориспіль, самі ми з Україною м. Херсон. Летіли авіалініями KLM Київ-Амстердам, а потім уже Амстердам-Мехіко. Ми взяли тур "4 культури" до 09.
 •  10 років тому
Привіт Тихому океану
Мексика – країна, яка омивається двома океанами і нам обов'язково хотілося побувати на тихоокеанському узбережжі. На жаль, тямущої Карти Мексики дістати не вдалося. Та, що була в путівнику, була подібна до карти Біломоро-Балтійського каналу на пачці відомих цигарок.
 •  10 років тому
Повернення на Кріби
У Мексику поїхали лише через Карибське море. Воно того варте, хоча і переліт майже 14 годин. 3.5 Київ-Париж і Париж-Канкун повні 10. Різниця в часі 8 годин, туди звикли швидко, а вже назад вдома дуже важко.
 •  11 років тому
За темою цін у Канкуні та на Рів'єрі
Хочу не погодитися з думкою деяких з приводу курорт - гамно, мексикашки - негідники та шахраї, ціни зашкалюють, страх і жах не повернуся! Враховуючи, що ми їздили в сам канкун, жили не в дуже прекрасному готелі, але ми не засмутилися, взяли машину і об'їхали майже все узбережжя від канкуна та ісла м...
 •  11 років тому
Міфи про мексику
Почитав я багато відгуків про Канкуна. . склалося враження, що переважна більшість їх строчать співробітники турагенств у вільні від клієнтів години, де фігурує назва фірми-відразу все зрозуміло!
 •  11 років тому
Далека та прекрасна країна
Ось і закінчилася наша подорож до далекої країни-Мексики. Дуже довго я готувався до цієї подорожі. Майже рік. Вивчав матеріали, читав відгуки, листувався з гідами та тур.
 •  12 років тому
це рай
Мексика ...навряд чи щось буде ще краще ... красиво, казачно, кайфово, персонал у готелях вихований вибагливими американцями... не забувайте чай... радимо екскурсії, не шкодуйте грошей, так, дорого!
 •  12 років тому
Грандіозний марафон Центральної Америки
Якщо Ви готові вставати рано, їсти швидко, вмієте швидко пакувати речі та добре вмієте справлятися зі стресовими ситуаціями – тоді цей тур для Вас. Настройтесь на те, що попереду у Вас марш-кидок довжиною в 20 днів, що на Вас чекають випробування на стресостійкість і комунікабельність, і Ваші старан...
 •  12 років тому
Показати ще »