Відгуки та розповіді про готелі Канкуна

Розповіді туристів про Канкун додати розповідь
Готель сам по собі непоганий. Я сказав би непоганий для мексиканців. Все зроблено для них
Ми були тут три тижні. Ми багато де були, але цей готель нас засмутив. Все одноманітно і в плані їжі, і в плані розваг. Про обслуговування в номерах – це окрема тема! Треба просити мало не через день – поміняти рушники, бо часто вішали на вішалки старі (сирі), які ми клали для заміни.
 •  2 роки тому
Чудово
Заселення за часом 15 год. місцевого. Ми під'їхали вже до 11-ї. Але браслетики одягли відразу і ми пройшли на пляж і відразу пообідали в пляжному ресторані. У номерах встановлені бари з літровими пляшками текіли, рому, джину та горілки.
 •  2 роки тому
Готель красивий на вигляд!
Готель хоч і новий...в душі поламаний тримач для лійки (тобто лійку можна тримати тільки в руках...встановити на певну висоту не вийде (((( у шафі недостатньо полиць щоб розкласти речі!
 •  2 роки тому
Начебто і не погано, але й не добре
Відпочивали у цьому готелі з чоловіком з 13.05. 2021р. до 20.05. 2021р. Готель 18+, територія маленька, але симпатична. Номери вимагають реновації, хоча загалом не погані.
 •  3 роки тому
В цілому добре, але не для пляжного відпочинку
Номери просторі, гарний інтер'єр. Сніданок – шведський стіл. Через ковід прибирання 1 раз на 3 дні і не дуже якісне. Пляж більш ніж 1 км.
 •  3 роки тому
Готель гарний. Тягне на 4+ зірок, але ніяк не 5
Заселили швидко, без проблем та натяків на чайові за номер. При заселенні у всіх готелях Мексики стягується екологічний збір (за 7 днів проживання заплатили близько 200 грн.
 •  3 роки тому
Дуже все сумно
Якщо ви хочете отримати зіпсований відпочинок, хамське ставлення з боку працівників готелю, мізерний сніданок, сонячні ванни на рушник, а не на шезлонгу, шампанське, розбавлене самогоном замість віскі - мигдальну дурницю, відпустку наповнену чужою тупістю, ТО ВАМ САМЕ В SANDOS CANC!
 •  4 роки тому
Відгук про готель Renaissance Cancun Resort & Marina
Тут чимало було недоліків. Досить специфічне розташування готелю. Тут кілька готелів і більше жодної інфраструктури, хоча місце дуже гарне. Це новий готель, тут все чудово.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Royal Solaris Cancun
Ми брали в цьому готелі олл інклюзів. Це чудовий готель. Він розташований на узбережжі. Тут дуже все здорово, можна спокійно перебувати тиждень у цьому готелі і тут є чим зайнятися.
 •  4 роки тому
Взагалі жах
Придбали тур до Мексики на все включено, приїхали до готелю Melody Maker Cancun! Огидна кімната! Запах цвілі! Не засмутилися, думаємо ну гаразд, доплатимо і поміняємо кімнату!
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Канкун