Відгуки та розповіді про готелі Рив'єра Майя

Розповіді туристів про Рив'єра Майя додати розповідь
МЕКСИКА ЧЕРВЕНЬ 2021
Коротко про переліт - добрий літак, комфортно, скромна їжа, хто любить поїсти рекомендую взяти із собою. По прильоту ну дуже довгий паспортний контроль, повільність представників аеропорту і помилки у зразках анкет наданих на сайті туроператора Аnex - не робіть прочерків в анкеті, як показано в зраз...
 •  1 рік тому
І на сонці є плями...
Проживали у цьому готелі із чоловіком. У номері з видом на фонтан і видом на море. Готель дуже гарний. У номері, та й у готелі, все нове та свіже (без запаху вогкості). Готель лише 3 місяці як відкрився після реновації.
 •  1 рік тому
Унікальне дизайнерське пошиття чи «голий король»?
Однозначно, Azulik - це найнезвичайніший готель, в якому мені довелося жити за 20 років моїх активних подорожей (а жила я як тревел-експерт, як ви розумієте, принаймні в декількох сотнях різних готелів по всьому світу).
 •  1 рік тому
Чудовий готель!
Ми нещодавно поїхали, а вже нудьгуємо! Готель просто супер. Готель Гранд Байя займає велику територію серед джунглів, у складі комплексу 4 готелі (описувати не буду, зайдіть на їхній сайт, все докладно!
 •  3 роки тому
Готель відповідає своїм 5*
Цей готель повністю відповідає заявленим 5*: гарне різноманітне харчування, яке буде до вподоби вимогливим гурманам, відмінний сервіс незалежно від чайових, весела анімація, гарні номери, гарна територія та зручне розташування.
 •  3 роки тому
Чудовий відпочинок та гарний готель
1. Територія: велика протяжна територія, довжина від ресепшен до пляжу приблизно 1 км. Цілодобово грає музика вздовж центральної алеї. Ходить відкритий бас. Багато ресторанів а ля карт, але у жовтні працювали не всі.
 •  3 роки тому
Жахливий Готель не для відпочинку
Вибрали Готель за відгуками, але дуже помилилися (((( 1- територія велика, але сервісу нуль. 2-постійно проходять конференції, під час яких решту мешканців виселяються і ресторани і відправляють у буфет на пляжі.
 •  4 роки тому
Шикарний Готель
Відпочинок я не планую заздалегідь, специфіка роботи не дозволяє брати тривалі відпустки. Зазвичай відпочивати їжджу до Європи на кілька днів заради нових вражень. Давно хотілося поїхати відпочити кудись на теплий піщаний пляж.
 •  3 роки тому
Просто шикарно!
Комплекс із 5 готелів. І територія просто величезна. Територією курсують машинки, які підвезуть куди треба. Хоча на території і багато вказівників, але краще спочатку брати з собою карту готелю, щоб орієнтуватися.
 •  4 роки тому
Хороший готель! Мексика сподобалася!
Готель сподобався повністю відповідає своїй зірковості. І так про все по черзі. Але раніше ми знали про всі нюанси готелі і тому що нас влаштувала ціна на дрібниці, ми спокійно заплющили очі.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Рив'єра Майя