Відгуки та розповіді про готелі Малайзії

Розповіді туристів про Малайзію додати розповідь
Подорож Малайзією. Острів Пенанг
Пенанг (Або Пінанг) Початок подорожі тут Розвернувшись на 180 градусів, наш кораблик помчав на повній швидкості в бік Малайзії. Швидкість була настільки високою, що якби кораблик мав крила, то він просто б злетів.
 •  7 років тому
Як самостійно організувати тур Малайзією
Наш маршрут День 1.        17:00 Приліт до Куала-Лумпуру. 20:00 - 01:00 Прогулянка вечірнім містом. Індійський район, Китайський район. Парк веж Петронас День 2. 09:00 – 13:00 Відвідування печер Бату.
 •  7 років тому
Малайзія. Наша найкраща у світі подорож!
Малайзія. Наша найкраща у світі подорож! Зимовий Стамбул Подорож Малайзією. Куала-Лумпур і Лангкаві Тайський острів До Липи Подорож по Малайзії. Острів Пенанг Сінгапур Деталізація маршруту та витрати Я хочу поділитися не просто розповіддю про нашу кращу подорож, а й поділитися шматочком тієї д...
 •  7 років тому
Подорож Малайзією. Куала-Лумпур та Лангкаві
Куала-Лумпур Початок подорожі тут Це був подарунок від компанії Turkish Airlines за зсув часу перельотів. На екрані світилося, що ми летимо вже понад десять годин. Нормально поспати мені не вийшло, та ще й часовий пояс зрушив на плюс 6 годин.
 •  7 років тому
Куала-Лумпур, о.Пенанг літо взимку:))
з 3 по 7 січ. відвідали Кл, зелене, доглянуте місто з хмарочосами. Авто дуже мало для такого міста: )) Розваги Кл: - Увечері на площі біля веж кольоровий, музичний фонтан.
 •  9 років тому
Одним оком закохатися в Куала-Лумпур!
Куала-Лумпур, столиця Малайзії, місто, побачити яке я мріяла! І ось моя мрія здійснилася. Хоч у мене був день на це місто, але я переконалася, що навіть за такий короткий проміжок часу можна по вуха втріскатися в ці стіни з бетону та скла!
 •  11 років тому
Алмати-Лангкаві-Куала Лумпур
Перша частина: Айр Астана. Пропустіть, якщо не літаєте цією компанією. Айр Астана зламала всі плани поломки свого борту, затримали рейс, потім довго сиділи в літаку, потім на годинниковому польоті повернулися до Алмати.
 •  12 років тому
Malaysia непідвела!
Протягом 3 тижнів побували на острові Лангкаві, острові Пенанг та Куала Лумпурі. Відвідвачі готелю можуть насолоджуватися туром по визначним місцям міста: Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi, Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi, Hard Rock Hotel Penang, PARKROYAL Penang Resort та Traders ...
 •  12 років тому
Авантюрне турне
Авантюрне турне: Таїланд – Малайзія. Вступ. Доживши до 53 років і відвідавши більш ніж 10 країн, ми вирішили спланувати поїздку до Малайзії повністю самостійно без звернення до туроператорів.
 •  12 років тому
Обережно шахраї!
Їздили з дружиною по ЮВА – Китай (Пекін), Малайзія (Куала-Лумпур), Камбоджа (Пномпень) та Таїлан (Бангкок). Про саму поїздку – окрема розмова. Хочу всіх застерегти про таке: в останній день перебування в Куала-Лумпурі у мене вкрали гаманець.
 •  13 років тому
Показати ще »