Відгуки та розповіді про готелі Намібії

Немає визначних пам'яток Намібії
Розповіді туристів про Намібію додати розповідь
Дуже цікава прогулянка Атлантикою в Намібії. Подорож Африкою 2018
По приїзді до Свакопмунда, я відразу замовив кілька екскурсій, а вірніше одну комбіновану за 2000 NAD (9243 руб), морську, і по дюнах пустелі на джипі. Дуже дорого, але без них цікаво.
 •  6 років тому
ПАР, Мозамбік, Свазіленд Ботсвана та Намібія. Подорож Африкою 2018
Мозамбік та Свазіленд Не зрозумію чому, але звірів у парку Крюгера виявилося не так вже й багато. Парк я проїхав весь з півдня на північ і назад, завширшки із заїздом на паркову зону Мозамбік.
 •  6 років тому
Піски та дюни Намібії (ПРОДОВЖЕННЯ). Подорож Африкою 2018
Сафарі за пісками та дюнами Намібії настільки цікаві, що довелося продовжити фотосесію. Не очікував, що поїздка по дюнах страшна. Водій-гід Джон ганяв свій Ніссан разом з нами так, ніби перегони Париж-Дакар.
 •  6 років тому
Чудові піски Намібії. Подорож Африкою 2018
Після морської подорожі Атлантикою, моя подорож продовжилася на джипі, південніше Намібії на 100 кілометрів. Їхали більше години прямо вздовж Атлантики піщаним берегом. Дивовижна машина Nissan.
 •  6 років тому
Свакопмунд, Намібія дивує. Подорож Африкою 2018
Після відвідування ПАР, Мозамбік, Свазіленд та Ботсвани, Намібія для мене стала яскравою цяткою на тлі всієї Африки. Таке враження, що я потрапив не до африканської країни, а на окремий острів в океані.
 •  6 років тому
Свакопмунд. Намібія. Подорож Африкою 2018
Щось мені набридла савана південної Африки, і потягло мене на Атлантичне узбережжя Намібії. Вибрало місто Свакопмунд, яке розташувалося на березі Атлантичного океану. Цей район Намібії як для Росії Сочі.
 •  6 років тому
Відкриття Африки
(Київ-Віндхук-Гобабіс-Маун-Касане-Лівінгстон-Дівунду-Віндхук-Сесрієм-Волвіш -Бей-Свакомунд-Віндхук-Київ) Предісторія. Троє друзів вирішили поїхати в Африку в спробі дізнатися, що таке сафарі, водоспад Вікторія, інші африканські пам'ятки, зрозуміти для себе, що таке Африка.
 •  6 років тому
Туристи – еквілібристи
 «Міракль»: «Тур по чотирьох африканських країнах Намібія – Ботсвана – Зімбабве – Замбія» 3-17 березня 2017 р. Шляхові нотатки                                                  Туристи балансують Самовільність, невиконання програми туристичного маршруту закордонними туроператорами стало притчею в я...
 •  7 років тому
Велике південноафриканське турне
Рішення про поїздку до Африки був спонтанним – давно збиралися, т. до. Близький Схід, південно-східна Азія, латинська і південна Америка частково охоплені. Розглядали переважно Танзанію, але зупиняло тільки одне – дуже багато для нас сафарі – мінімальний пакет скрізь пропонували 6-7 днів, плюс шален...
 •  12 років тому
Показати ще »