Відгуки та розповіді про готелі Нідерландів

Розповіді туристів про Нідерланди додати розповідь
Нью-Йорк – Амстердам – Берлін – Харків
Не була б ця невелика подорож такою "захоплюючою", якби не нинішня ситуація. Ми їхали на початку липня, коли Нідерланди та Німеччина були ще закриті для туризму. До останнього моменту вже в процесі поїздки не було ясно, чи потрапимо ми в точку призначення.
 •  3 роки тому
Прага-Валенсійська країна-Амстердам (очима неквапливої ​​бабусі)
Іспанія мене покликала (ще раз і через два роки). Квитки куплені за два місяці, від нас – через Прагу до Валенсії (минаючи Москву) і назад – через Амстердам. Причини дві: планувалося визирнути в інші міста/країни, без очікування пересадки в Москві, та відносна дешевизна квитків, оскільки ці напрямки...
 •  5 років тому
Знайомство із Голландією.
Давно збиралися відвідати цю цікаву країну і це старовинне місто, і ось нарешті надалася така можливість. Нехай у нас було всього 3 дні, але для знайомства і загального уявлення цього цілком вистачило.
 •  5 років тому
Нідерланди – це працюючий Роттердам, правляча Гаага та гуляючий Амстердам! (продовження)
Початок тут >>> Амстердам – найвеселіша та найвільніша столиця Європи, чарівне місто каналів, мостів, кофешопів та приголомшливої ​ ​ архітектури Золотого віку Голландії!
 •  6 років тому
Нідерланди – це працюючий Роттердам, правляча Гаага та гуляючий Амстердам!
Нідерланди означає «низькі землі», оскільки більшість цієї маленької країни знаходиться нижче рівня моря. Здавалося б, все має бути у воді, але приземлившись в аеропорту Схіпхол, який знаходиться нижче за рівень моря на чотири метри, виявляєш, що там абсолютно сухо.
 •  6 років тому
Як ми гуляли Утрехтом
"Велика архітектура - це найбільше свідчення людської величі" Ф. Райт почула про Утрехта, коли, розмовляючи з чарівним голландцем, спитала, звідки він. Цей голландець захоплено розповідав мені про своє місто, його мешканців, традиції та звичаї, а також місця цікаві для відвідувань.
 •  6 років тому
Передноворічні канікуди в Амстердмі СУПЕР
ВІДМІННО провели час у цьому прекрасному місті !! ! Маленьке та затишне місто - столиця Нідерландів. Манить своєю загадковістю та цікавими місцями))) Багатий історією, таку архітектуру, як у цьому місті ніколи не зустрічали.
 •  6 років тому
Гааґа за один день!
"Виділили" на це місто, один день! Рухаючись на орендовані машини з Амстердама, не помітили як прибутку на місце! Своє знайомство розпочали із Схевенінгера, тобто з пляжу!
 •  7 років тому
Один день у Роттердамі
Так, вийшло і напевно на краще, що Роттердам ми приділили всього один день! Найголовнішою подією для нас був футбольний матч увечері! Ну все по порядку. Ми були на машині, і наш шлях лежав у районі центрального ринку!
 •  7 років тому
Подорож по західній Європі 2017 року.
Бельгія Частина 1. Польща та Нідерланди Частина 2. Париж Частина 3. Бельгія Ця частина подорожі називалася “Пивний тур”. Все-таки бельгійське пиво круте. Та й взагалі про красу далекої Бельгії вже стільки всього оспівано, що не терпиться її побачити.
 •  7 років тому
Показати ще »